Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO Cash and Carry Polska SA to najbardziej znany i ceniony w Polsce dystrybutor artykułów i urządzeń biurowych, a także kompleksowego wyposażenia dla mniejszych i większych firm. Dzięki niemal dwudziestoletniej działalności na polskim rynku udało mu się dobrze poznać Klienta biznesowego i przygotować ofertę, która idealnie wpisuje się w jego potrzeby, zarówno pod względem jakości oferowanych produktów oraz obsługi, jak i proponowanych cen. Jeżeli jeszcze nie jesteś Klientem MAKRO, już teraz dowiedz się, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapraszamy!

Każdy, kto prowadzi firmę czy biuro, na pewno zdaje sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie porządku w dokumentach. Ważne faktury czy umowy powinny być odpowiednio przechowywane. Materiały szkoleniowe, przygotowane projekty, referaty warto natomiast oprawić, aby zapobiec ich uszkodzeniu. W MAKRO znajdziesz potrzebne okładki i przekładki. Główne marki produktów, jakie oferuje MAKRO, to ESSELTE, marka ceniona i uznawana przez wszystkich Klientów, oraz SIGMA, oferująca najwyższą jakość w rozsądnych cenach. W ofercie znajdziesz także okładki i przekładki marek Opus, Fellowes oraz Biella.


ProduktyMarki własne SIGMA i ARO


Nasz asortyment

 • MAKRO Biuro Online

  Sklep internetowy MAKRO Biuro Online - ci spośród Klientów MAKRO, którzy lubią nowoczesne formy zakupów, mogą dokonać zakupów w sklepie internetowym MAKRO. Pozwala on zapoznać się z pełną ofertą, a także złożyć zamówienie przez Internet. Zakupy zostaną pod wskazany przez Ciebie adres w każdym miejscu w Polsce.

 • Szeroki asortyment

  Oferta przygotowana dla Ciebie przez MAKRO jest na tyle szeroka, że bez wątpienia wybierzesz spośród oferowanych materiałów biurowych produkty, których będziesz potrzebować do prawidłowego funkcjonowania swojej firmy, utrzymania porządku w dokumentach zarówno w domu, jak i w biurze itp.

 • Tradycja

  MAKRO działa niemal 20 lat, od 1994 roku. Przez ten czas firmie udało się stworzyć ofertę idealnie wpisującą się w potrzeby Klientów biznesowych, spełniającą wszystkie ich potrzeby i wymagania, a przede wszystkim wiarygodną.
 • Zakupy online

  Ci spośród Klientów MAKRO, którzy lubią nowoczesne formy zakupów, mogą dokonać zakupów w sklepie internetowym MAKRO. Pozwala on zapoznać się z pełną ofertą, a także złożyć zamówienie przez Internet. Zakupy zostaną pod wskazany przez Ciebie adres w każdym miejscu w Polsce.

Każdy, kto prowadzi firmę czy biuro, na pewno zdaje sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie porządku w dokumentach. Ważne faktury czy umowy powinny być odpowiednio zarchiwizowane, ale równocześnie oznaczone w taki sposób, aby możliwe było odnalezienie ich w sytuacjach, kiedy są najbardziej potrzebne. Materiały szkoleniowe, przygotowane projekty, referaty warto natomiast oprawić, aby zapobiec ich uszkodzeniu i mieć pewność, że będą właściwie przechowywane, a korzystanie z nich w czasie nauki czy prezentacji będzie przyjemnością.
W MAKRO znajdziesz okładki i przekładki, które są bardzo użyteczne, jeżeli chodzi o archiwizację dokumentów i utrzymanie ich w porządku. Do wyboru będziesz mieć wiele różnych rozwiązań, pozwalających na segregację dokumentów dzięki zastosowaniu różnych kolorów, cyfr, liczb, liter alfabetu itp. Główne marki produktów, jakie znajdziesz w MAKRO, to ESSELTE, marka ceniona i uznawana przez wszystkich Klientów, oraz SIGMA, oferująca najwyższą jakość w rozsądnych cenach. W ofercie znajdziesz także okładki i przekładki marek Opus, Fellowes oraz Biella.


Powiązane kategorie

Papier fotograficzny

Papier fotograficzny to papier to zadań specjalnych, polecany zwłaszcza wówczas, gdy zależy Ci na wysokiej jakości wydruków, np. zdjęć, projektów, folderów reklamowych czy prezentacji. W MAKRO znajdziesz szeroką gamę papierów fotograficznych w różnych rozmiarach i różnej gramatury, na pewno więc wybierzesz coś w sam raz dla siebie. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty!

Dowiedz się więcej o papierze fotograficznym

Laminator, folie do laminowania

Chcesz, aby ważne dla Ciebie zdjęcia, dokumenty czy oferty handlowe efektownie się prezentowały, a także zostały zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych? Zainwestuj w laminator i zabezpieczaj je folią w swoim domu czy biurze, a na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o laminatorach, foliach do laminowania

Etykiety, nalepki

Prowadzisz biuro, firmę, masz restaurację, hotel czy sklep? Na pewno często potrzebujesz etykiet i nalepek, które ułatwiają adresowanie listów i kopert, inwentaryzację towaru, mebli czy sprzętu. W MAKRO znajdziesz etykiety i nalepki doskonałej jakości i w korzystnych cenach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej dla Ciebie oferty.

Dowiedz się więcej o etykietach, nalepkach