Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Sieć hurtowni MAKRO jako największy dostawca artykułów i akcesoriów biurowych posiada w swojej ofercie także niszczarki oraz akcesoria do niszczarek. Szeroki wachlarz asortymentu jest kierowany zarówno do klientów indywidualnych jak i dużych odbiorców hurtowych. Kupując w halach MAKRO oraz sklepie internetowym MAKRO ONLINE Sklep dla biura możesz być pewny, że znajdziesz towar odpowiadający Twojemu zapotrzebowaniu. Niszczarki są niezbędnym urządzeniem wykorzystywanym w każdym biurze. Przechowywanie oraz niszczenie dokumentów musi być w najwyższym stopniu dokładne aby poufne dane nie przedostały się w niepowołane ręce. Ochrona informacji to również niszczenie w sposób uniemożliwiający odzyskanie ważnych dokumentów. 

Niszczarki są niezbędne w każdym biurze. Przechowywanie oraz niszczenie dokumentów musi być w najwyższym stopniu dokładne, aby poufne dane nie przedostały się w niepowołane ręce. Ochrona informacji to również niszczenie dokumentów w sposób uniemożliwiający odzyskanie danych. W MAKRO oferujemy proste niszczarki tnące dokumenty na pionowe paski oraz bardziej zaawansowane urządzenia, które poza pionowymi pasami tną dokument także w poprzek, przez co odzyskanie informacji ze zniszczonych dokumentów staje się znacznie trudniejsze.

ProduktyDowiedz się więcej

 • Atrakcyjna cena

  MAKRO zawsze dostarcza artykuły biurowe w świetnej cenie dzięki stałemu monitorowaniu cen konkurencji.

 • Wiarygodność

  MAKRO działa na polskim rynku już od 20 lat nieustannie zapewniając asortyment i wszelkie akcesoria biurowe.

 • Wyjątkowa różnorodność artykułów

  MAKRO oferuje aż osiem typów niszczarek znajdującej się w stałej ofercie oraz na stanach magazynowych.

 • Zakupy online

  Zapraszamy do MAKRO ONLINE Sklep dla biura, w którym możesz robić zakupy przez całą dobę, a zamówiony towar dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce. Sprawdź ofertę już dziś >>

W halach MAKRO oraz sklepie internetowym MAKRO ONLINE Sklep dla biura dostępne są niszczarki zróżnicowane pod kątem mechanizmu niszczenia dokumentów oraz utrudniania późniejszego odzyskiwania danych. Oferujemy proste niszczarki tnące dokumenty na pionowe paski o równej szerokości oraz długości dokumentu aż do bardziej zaawansowanych które poza pionowymi pasami tną dokument także w poprzek - dzięki czemu odzyskanie danych ze zniszczonych dokumentów staje się wielokrotnie trudniejsze. Jeżeli prowadzisz małe lub średnie biuro i niszczysz niewielką ilość dokumentów proponujemy zapoznać się z asortymentem marki SIGMA, która oferuje doskonałą relację jakości do ceny. Dla szerszego zastosowania proponujemy produkty marki FELLOWES – najbardziej rozpoznawalnej i cenionej na polskim rynku.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Segregatory

Niezbędne, jeżeli chcesz, aby Twoje firmowe archiwum było przejrzyste i czytelne. Oferujemy szeroki wybór segregatorów w różnych kolorach i rozmiarach, a także przekładki i wkłady do segregatorów oraz koszulki, które niewątpliwie ułatwią organizację pracy biura.

Dowiedz się więcej o segregatorach

Zszywacze

Bez nich uporządkowanie dokumentów, nawet w segregatorach, byłoby o wiele trudniejsze. Znajdziesz u nas szeroki asortyment zszywaczy, dzięki którym zszyjesz od dwóch do nawet kilkudziesięciu kartek, a także rozszywacze, ułatwiające rozszywanie dużych plików kartek.

Dowiedz się więcej o zszywaczach

Papier do drukarek

Podstawowy artykuł biurowy, kupowany przez przedsiębiorców chyba najczęściej. Papier do drukarek jest potrzebny właściwie codziennie, warto więc zadbać, aby w biurze czy firmie znajdował się jego odpowiedni zapas, we właściwej gramaturze oraz rozmiarze.

Dowiedz się więcej o papierach do drukarek

Może zainteresować Cię również:

Ergonomia pracy przy komputerze