Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Kompleksowe wyposażanie biur i firm w urządzenia i materiały biurowe, potrzebne w przedsiębiorstwach każdego dnia to dla nas priorytet. Działamy na polskim rynku od 1994 roku, stale zdobywając zaufanie kolejnych Klientów biznesowych i wpasowując się w ich potrzeby oraz wymagania. Dzięki bogatej ofercie naszych produktów i ich wysokiej jakości, które idą w parze z korzystną ceną, każdy przedsiębiorca znajdzie w naszych halach to, czego potrzebuje i będzie mógł czerpać satysfakcję z dokonanych zakupów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej dla Państwa oferty.

Produkty

 • Metkownica z akcesoriami SKY SKY8

  Metkownica z akcesoriami SKY SKY8

  Jest to metkownica jednorzędowa numeryczna, umożliwiająca oznaczenie daty ważności produktu, jego wagi albo ceny.

 • Metkownica z akcesoriami SKY SKY16

  Metkownica z akcesoriami SKY SKY16

  To metkownica dwurzędowa numeryczna, dzięki której możliwe jest szybkie i sprawne oznaczenie daty ważności produktu, jego aktualnej ceny czy wagi.Nasz asortyment

 • Tradycja

  MAKRO działa na polskim rynku już od prawie 20 lat. To długi okres, który pozwolił na doskonałe poznanie potrzeb Klientów biznesowych. Oferta MAKRO jest więc dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców i stale poszerzana o nowe produkty, aby zakupy były zawsze satysfakcjonujące.

 • Wysoka jakość

  Oferowane przez MAKRO produkty łączą wysoką jakość i korzystne ceny. Kupując je, możesz mieć pewność, że będą Ci dobrze służyły, ale równocześnie – że nie przepłacasz i nie wyrzucasz pieniędzy w błoto. O bezkonkurencyjności MAKRO świadczy m.in. stale poszerzające się grono wiernych, zadowolonych Klientów.

 • Satysfakcję klientów

  Dbając o satysfakcję Klientów z dokonywanych zakupów, MAKRO troszczy się także o konkurencyjność cen wszystkich oferowanych produktów. Jest ona zapewniona dzięki stałemu monitoringowi sytuacji konkurencji. • Zakupy online

  MAKRO oferuje zakupy online w sklepie internetowym MAKRO Biuro-Online. Jeżeli nie masz czasu na osobiste odwiedzenie hali MAKRO w Twoim mieście, łatwo i szybko kupisz wszystkie potrzebne produkty, które w krótkim czasie zostaną dostarczone do siedziby Twojej firmy lub do Twojego domu.

Zgodnie z polskim prawem każdy pojedynczy produkt dostępny w sklepie powinien mieć cenę, ułatwiającą konsumentowi dokonanie wyboru towaru. Innymi informacjami, jakie warto umieszczać na wielu ze sprzedawanych produktów, zwłaszcza spożywczych, są data przydatności do spożycia czy waga. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, MAKRO wprowadziło do swojej oferty metkownice ułatwiające oznaczanie wagi, daty ważności czy ceny produktu. W ofercie znajdziesz m.in. metkownicę z akcesoriami jednorzędową numeryczną, metkownicę dwurzędową numeryczną, a także etykiety do metkownic w różnych rozmiarach, formatach i kolorach. W MAKRO dostępne są również atramenty do metkownic i etykiety do nich.


Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Etykiety, nalepki

Prowadzisz biuro, firmę, masz restaurację, hotel czy sklep? Na pewno często potrzebujesz etykiet i nalepek, które ułatwiają adresowanie listów i kopert, inwentaryzację towaru, mebli czy sprzętu. W MAKRO znajdziesz etykiety i nalepki doskonałej jakości i w korzystnych cenach.

Dowiedz się więcej o etykietach, nalepkach

Rolki kasowe

Niezbędne w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się sprzedażą. MAKRO oferuje największy wybór rolek kasowych do kas fiskalnych i terminali do kart płatniczych. Poznaj pełną ofertę w tym zakresie i zaopatrz się w najwyższej jakości rolki kasowe.

Dowiedz się więcej o rolkach kasowych

Kleje

Ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujące biuro czy firmę bez jednego z podstawowych akcesoriów biurowych, jakim jest klej, niezbędny, gdy trzeba skleić różne materiały - zarówno lekkie, typu papier czy tkanina, jak i cięższe - szkło czy metal. Poznaj pełną ofertę MAKRO i wybierz kleje, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o klejach