Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Zapewnienie prawidłowych warunków pracy jest istotne, aby czuć się komfortowo, zachować zdrowie oraz dobre samopoczucie, a także zwiększyć efektywność wszelkich działań. Dlatego urządzając biuro, należy zadbać nie tylko o odpowiednie meble biurowe, ale także o właściwe oświetlenie. Projektując je, należy w prawidłowy sposób wykorzystać światło dzienne, ale także zapewnić odpowiednie natężenie sztucznego światła, zgodne z obowiązującymi przepisami BHP.

Hurtownia MAKRO ma w swojej ofercie szeroki wybór lamp biurowych, wśród których znajdziesz lampy podłogowe, ścienne, na biurko, sufitowe, oświetlenie LED, a także żarówki, w korzystnych i konkurencyjnych dla Twojej firmy cenach. Będziesz mógł zakupić je zarówno bezpośrednio w halach MAKRO, jak i w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy dogodne formy płatności, dostawę we wskazane przez Ciebie miejsce, a także wsparcie infolinii i naszych wykwalifikowanych.


Nasz asortyment

 • Lampy podłogowe

  Lampy podłogowe

  To świetne rozwiązanie w pomieszczeniach, w których przymujesz gości lub klientów. Długa nóżka umożliwia regulację strumienia światła.

 • Lampki biurkowe

  Lampki biurkowe

  Niezbędne zawsze gdy pracownicy spędzają długie godziny przy komputerze, przeglądają dokumenty, piszą ręcznie czy przetwarzają dane.

  Sprawdź produkt w e-sklepie

 • Oświetlenie LED

  Oświetlenie LED

  Rewelacyjnie sprawdzi się, jeżeli chcesz poprawić atrakcyjność wizualną pomieszczeń.

 • Lampy ścienne

  Lampy ścienne

  Jeżeli przyjmujesz gości, zadbaj o efektowne oświetlenie dodatkowe, które będzie przyciągało wzrok i zwiększy Twój prestiż.

 • Lampy sufitowe

  Lampy sufitowe

  Spośród wszystkich rodzajów oświetlenia lampy sufitowe stanowią najpopularniejszy rodzaj oświetlenia.

 • Żarówki

  Żarówki

  Hurtownia MAKRO oferuje szeroki wybór żarówek, świetlówek energooszczędnych i żarówek LED, niezbędnych do prawidłowego oświetlenia stanowisk pracy w każdym biurze.Marki własne SIGMA i ARO


Ergonomia w pracy

Nieodpowiednie oświetlenie może mieć znaczenie, w kwestii męczenia się wzroku i wymuszać niekorzystną dla zdrowia pozycje ciała, np/. w czasie pracy przy komputerze.

Obecnie produkuje się coraz lepszej jakości matryce komputerów, dzięki którym możliwa staje się praca w trudnych warunkach oświetleniowych. Jednak pamiętajmy, że dla wygodnej i wydajnej pracy niezbędne są dobrej jakości lampy, a w czasie pracy powinniśmy przestrzegać kilku zasad. Najważniejsze z nich omawiamy poniżej. Jeżeli będziesz się do nich stosować, zwiększysz komfort pracy swój i swoich pracowników, co przełoży się także na Twoje zyski.

Dowiedz się więcej
lampy-biurowe-320x260
 • Pamiętaj, aby dostosować oświetlenie dzienne do rodzaju wykonywanych działań, ale zawsze wspieraj je przez oświetlenie elektryczne. Zapewni ono komfort pracy - niezależnie od jej typu. Dodatkowo, jeżeli pracujesz przed komputerem, wyeliminuj ze swojego pola widzenia światło, które będzie silniejsze od światła emitowanego przez monitor.
 • Zatroszcz się o to, aby światło, które odbija się od monitora czy powierzchni biurka, nie raziło w oczy. Możesz wybrać przyjazne dla wzroku lampy halogenowe, które mają łagodną barwę i świecą kilka razy dłużej niż zwykłe żarówki.
 • Ustaw prawidłowo lampkę. Jeżeli jesteś osobą praworęczną, zadbaj o to, aby była z Twojej lewej strony, jeżeli leworęczną – odwrotnie. Dostosuj wysokość lampki oraz kąt padania światła do swoich potrzeb – dzięki temu będziesz mieć pewność, że światło nie oślepi Cię i że nie będzie go zbyt mało.
 • Dostosuj ustawienie fotela – reguluj wysokość oparcia, wysokość siedziska, a także jego głębokość zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem – zapobiegniesz w ten sposób pojawiającym się często problemom z bólem pleców, rąk, kręgosłupa, a nawet uczuciu znużenia.

Powiązane kategorie

Papier do drukarki

Papier biurowy do drukarek i kserokopiarek to jeden z najczęściej kupowanych produktów przez przedsiębiorców. Warto zadbać o duży zapas papieru w biurze. W ofercie MAKRO znajdziesz papier biurowy w różnych formatach i gramaturach.

Dowiedz się więcej o papierach do drukarek

Segregatory

Zadbaj o przejrzystość i czytelność Twojego firmowego archiwum. Wyposaż swoje biuro w segregatory w różnych rozmiarach i kolorach, przekładki i wkłady do segregatorów, a także koszulki na dokumenty. Odpowiednio prowadzona dokumentacja podniesie efektywność pracy w biurze.

Dowiedz się więcej o segregatorach

Kalendarze

Dbaj o terminowość i punktualność. W biznesie jest to szczególnie ważne, gdyż od Twojej pracy zależą wyniki także innych osób. Zaopatrz się w kalendarz najlepszy dla Ciebie. W MAKRO możesz wybierać spośród bogatej oferty kalendarzy książkowych, ściennych i biurkowych.

Dowiedz się więcej o kalendarzach