Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Działająca od wielu lat na polskim rynku firma MAKRO to największy w naszym kraju dystrybutor produktów niezbędnych w każdym biurze czy firmie, cieszący się stale rosnącym zaufaniem klientów, oferujący najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. Jeśli szukasz sprawdzonych i pewnych materiałów czy urządzeń biurowych, np. laminatorów czy akcesoriów do nich, już teraz zapoznaj się z naszą ofertą. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z podjętej decyzji.


Marki własne SIGMA i ARO


Nasz asortyment

 • Długa tradycja

  Działamy na polskim rynku najdłużej spośród wszystkich hurtowni. Stworzyliśmy markę, której zaufało już wielu klientów, stale do nas wracających, dobrze poznaliśmy potrzeby polskich przedsiębiorców i wiemy, jak sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających spośród nich.

 • Szeroki wybór produktów

  Oferujemy szeroki wybór wszystkich naszych produktów. Nasze laminatory, do użytku zarówno domowego, jak i profesjonalnego, to gwarancja najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Na pewno więc w naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz.

 • Zakupy online

  Dajemy Ci możliwość dokonywania zakupów w naszych halach, ale także w sklepie internetowym. Jeżeli więc nadmiar obowiązków nie pozwala Ci wybrać się na zakupy osobiście, możesz przejrzeć naszą ofertę w MAKRO Biuro-Online i kupić to, czego potrzebujesz. Zakupiony towar dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce.

 • Godziny otwarcia

  Godziny otwarcia naszych sklepów dopasowane są do potrzeb klienta biznesowego. Możesz wybierać się na zakupy od poniedziałku do niedzieli przez większość doby, a w okresie, kiedy występuje szczególne nasilenie ruchu, np. w okresie przedświątecznym, nawet przez całą dobę.

Laminowanie jest procesem, którego głównym celem jest uszlachetnienie druku, cennych dokumentów czy zdjęć. Polega ono na przyklejeniu do zadrukowanej powierzchni, którą chcemy zabezpieczyć przed działaniem czynników zewnętrznych, specjalnej folii (lub innego rodzaju materiału zabezpieczającego, w zależności od oczekiwanych efektów). Najpopularniejszą odmianą laminowania jest foliowanie, wykorzystywane w biurach, firmach czy szkołach, wygodne np. w czasie przygotowywania dokumentów do prezentacji, ofert handlowych, świetnie sprawdzające się także, jeżeli chodzi o zabezpieczenie ważnych dokumentów, np. dyplomów czy świadectw.

W MAKRO znajdziesz laminatory marek SIGMA oraz FELLOWES. SIGMA to gwarancja dobrej jakości w średniej cenie, dostosowanej do potrzeb każdego klienta. FELLOWES to produkt najwyższej jakości dla bardzo wymagających, w wyższej cenie. Oprócz tego kupisz u nas także folię do laminacji marki SIGMA, pakowaną po 100 sztuk, o grubości 80 oraz 125 mikronów, niezbędną w procesie laminowania.

Produkty

 • Laminator A3 Sigma EL132

  Laminator A3 Sigma EL132

  Laminuje na gorąco dokumenty do 320 mm (format A3) z szybkością 280 mm/minutę, a maksymalna grubość laminowanego dokumentu to 80-125 mikronów.

 • Laminator FELLOWES Lunar A4

  Laminator FELLOWES Lunar A4

  Laminuje na gorąco dokumenty o maksymalnej szerokości 240 mm (czyli format A4), można do niego używać folii o maksymalnej grubości 80 mikronów.


Powiązane kategorie produktów

Albumy ofertowe

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zrobić wrażenie na potencjalnych klientach, współpracownikach, dobrze wypaść na szkoleniu czy prezentacji itp., zainwestuj w wysokiej jakości albumy ofertowe. W MAKRO znajdziesz bogaty asortyment tych produktów, dlatego już teraz poznaj szczegóły naszej oferty.

Dowiedz się więcej o albumach ofertowych

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem

Etykiety, nalepki

Prowadzisz biuro, firmę, masz restaurację, hotel czy sklep? Na pewno często potrzebujesz etykiet i nalepek, które ułatwiają adresowanie listów i kopert, inwentaryzację towaru, mebli czy sprzętu. W MAKRO znajdziesz etykiety i nalepki doskonałej jakości i w korzystnych cenach.

Dowiedz się więcej o etykietach, nalepkach

Może zainteresować Cię również:

Ergonomia pracy przy komputerze