Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Jeżeli jesteś właścicielem dużej, średniej lub małej firmy i zależy Ci na zakupie akcesoriów biurowych, sprzętu biurowego i innych niezbędnych produktów, zaufaj MAKRO. Działamy na rynku w Polsce od 20 lat, dobrze znamy Klienta biznesowego i jego potrzeby, dlatego spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania, gwarantując produkty wysokiej jakości w korzystnych dla Ciebie cenach, a także fachową obsługę i doradztwo w każdej dziedzinie. Zapewniamy, że dokonując u nas zakupów, będziesz w pełni  zadowolony.


Produkty


Nasz asortyment

 • Szeroki wybór

  Zapewniamy szeroki wybór kopert w wielu rozmiarach, dostosowanych do wysyłki przedmiotów o różnym stopniu delikatności i w różnych rozmiarach, dzięki czemu dobierzesz koperty odpowiednie do swoich potrzeb.

 • Akcesoria biurowe

  Nasze akcesoria biurowe dostosowane są do potrzeb polskich przedsiębiorców. Działamy na polskim rynku od wielu lat, co pozwoliło nam na tyle dobrze poznać polskich klientów biznesowych i polskie firmy, aby spełniać wszystkie ich oczekiwania.

 • Atrakcyjne ceny

  Nasze produkty, w tym koperty, dostępne są w atrakcyjnych cenach, korzystnych dla Ciebie i konkurencyjnych. Stale kontrolujemy sytuację na rynku, abyś miał pewność, że kupując w MAKRO, nie przepłacasz.

 • Zakupy online

  Oferowane przez nas koperty możesz kupić zarówno w naszym sklepie internetowym MAKRO Biuro-Online, jak i w naszych halach. Dzięki ciągłej optymalizacji procesu zakupowego szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Koperty to akcesoria niezbędne w każdym biurze. Przeznaczone są do wysyłki listów, drobnych przedmiotów, do pakowania płyt CD czy DVD. Warto zawsze mieć je pod ręką - mogą się przydać w każdej chwili. W MAKRO znajdziesz koperty marek ARO oraz SIGMA, dostępne we wszystkich rozmiarach zgodnych z międzynarodową normą ISO 269, co pozwoli Ci dobrać koperty idealne dla Twoich potrzeb. Oferowane przez nas koperty występują przede wszystkim w kolorach białym i brązowym, w wersji z bąbelkami, zabezpieczającej włożony do środka przedmiot przed uszkodzeniem (szczególnie istotne jest to w czasie zakupów dokonywanych online, które wysyłane są pocztą lub kurierem), a także w wersji z zabezpieczeniem powietrznym i paskiem samoprzylepnym (idealne np. do wysyłania cennych przedmiotów czy gotówki) oraz samoprzylepnej.

Powiązane kategorie produktów

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem

Korektory

W ważnym dokumencie pojawił się błąd? Nie musisz tworzyć go od nowa - sięgnij po korektor, a po omyłce nie będzie ani śladu. W ofercie MAKRO znajdziesz szybkoschnące i łatwe w użyciu korektory, dzięki którym unikniesz niepotrzebnego przepisywania ważnych pism czy uzupełniania formularzy na nowo. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej o korektorach

Laminatory

Chcesz, aby ważne dla Ciebie zdjęcia, dokumenty czy oferty handlowe efektownie się prezentowały, a także zostały zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych? Zainwestuj w laminator i zabezpieczaj je folią w swoim domu czy biurze, a na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o laminatorach