Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Papierowe kalendarze nadal stanowią ważny element wspierający organizację całego przedsiębiorstwa jak i jego poszczególnych pracowników – są szczególnie przydatne w działach handlowych i sekretariatach. Skórzane kalendarze książkowe nie tylko ułatwiają organizację czasu i zwiększają produktywność, ale także dodają prestiżu i umacniają wizerunek każdego managera.

Produkty

 • Kalendarze książkowe dzienne

  Kalendarze książkowe dzienne

  Idealny produkt dla każdego pracownika, ułatwia planowanie zadań i podział projektów na poszczególne etapy.

 • Kalendarze książkowe tygodniowe i miesięczne

  Kalendarze książkowe tygodniowe i miesięczne

  Wygodne i poręczne narzędzie codziennej pracy, umożliwiające zarządzanie szerszym niż w przypadku kalendarza dziennego odcinkiem czasu.

 • Kalendarze biurkowe

  Kalendarze biurkowe

  Kalendarze tego typu są cenione szczególnie w sekretariatach i recepcjach.

 • Kalendarze ścienne – kartkowe

  Kalendarze ścienne – kartkowe

  Dzięki prezentacji trzech miesięcy jednocześnie, zapewniają wgląd nie tylko w planowane, ale także wykonane zadania, co jest kluczowe przy planowaniu działań długoterminowych.Nasz asortyment

 • Szeroki wybór

  MAKRO zapewnia nie tylko szeroki wybór kalendarzy biurowych, ale dostarcza je także w cenach dopasowanych do Twojego budżetu.

 • Tradycja

  Od 20 lat wspieramy polskie firmy dostarczając kompletny asortyment i akcesoria biurowe - w jednym miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

 • Wygodne zakupy

  Łatwe, szybkie i wygodne zakupy - nieustannie optymalizujemy proces zakupowy, tak abyś mógł możliwie szybko nabyć to, czego potrzebujesz.


W halach MAKRO oraz naszym sklepie internetowym Biuro Online zapewniamy szeroki wybór kalendarzy o różnym zastosowaniu. Kalendarze ścienne oraz kartkowe sprawdzają się idealnie jako element wpierający pracę zespołową, ponieważ każdy pracownik może nanieść na nim swoje notatki. Kalendarze osobiste stanowią osobiste organizery i stoją na straży terminów - dzięki nim Twoi handlowcy nigdy nie zapomną o umówionym spotkaniu lub dacie przesłania oferty handlowej do kontrahenta. Zapewniamy szeroki wybór kalendarzy marek własnych SIGMA i ARO, a także wiodących producentów: Oxford, Dazar.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Fotele i krzesła biurowe

Dobierz fotel biurowy do swojej sylwetki i charakteru pracy. Wygoda i ergonomia stanowiska pracy są niezwykle ważnymi czynnikami wpływającymi na efektywność pracy. Zadbaj o komfort pracy swój i swoich pracowników.

Dowiedz się więcej o fotelach i krzesłach biurowych

Segregatory

Zadbaj o przejrzystość i czytelność Twojego firmowego archiwum. Wyposaż swoje biuro w segregatory w różnych rozmiarach i kolorach, przekładki i wkłady do segregatorów, a także koszulki na dokumenty. Odpowiednio prowadzona dokumentacja podniesie efektywność pracy w biurze.

Dowiedz się więcej o segregatorach

Lampy biurowe

Dobre oświetlenie w biurze pozwoli Ci dłużej uchronić się przed uczuciem zmęczenia. W ofercie MAKRO znajdziesz szeroką gamę artykułów oświetleniowych – lampy sufitowe i ścienne, lampki biurkowe a także żarówki i świetlówki.

Dowiedz się więcej o lampach biurowych