Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO to największy i najbardziej znany w Polsce dystrybutor materiałów biurowych produkowanych z myślą przede wszystkim o firmach oraz biurach. Szeroka oferta produktów, m.in. dziurkaczy, w korzystnej, bardzo konkurencyjnej cenie pozwoli każdemu przedsiębiorcy dokonać wyboru, z którego bez wątpienia będzie on zadowolony. Nasze produkty dostępne są zarówno w naszych sklepach, jak i w sklepie internetowym, a kupując je, zawsze będziesz mieć pewność, że są one najwyższej jakości i że spełnią wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania.


ProduktyNasz asortyment

 • Wieloletnie doświadczenie

  Działając na polskim rynku już od niemal 20 lat, poznaliśmy dobrze polskich przedsiębiorców i ich najważniejsze wymagania oraz oczekiwania. Możemy pochwalić się więc sporym doświadczeniem, dobrymi opiniami od naszych zadowolonych klientów i dużą wiarygodnością.

 • Zakupy online

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, dopasowaliśmy godziny otwarcia naszych hal do ich potrzeb. Pracujemy 7 dni w tygodniu, przez większość doby, a także oferujemy możliwość zakupów online, abyś mógł zapoznać się z naszą ofertą i nabyć potrzebne produkty zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

 • Korzystne ceny

  Nasze produkty oferujemy w korzystnej cenie, najniższej na rynku, zapewnionej dzięki stałemu monitoringowi cen artykułów biurowych u konkurencji. Wybierając produkty z naszej oferty, masz więc nie tylko gwarancję najwyższej jakości, ale także korzystnych, konkurencyjnych cen, dających Ci pewność, że nie przepłacasz.

 • Różnorodność produktów

  Różnorodność oferowanych przez nas produktów pozwoli Ci wybrać takie dziurkacze i inne urządzenia biurowe, które są Ci najbardziej potrzebne. Naszą ofertę dostosowujemy do przedsiębiorców, mniejszych i większych firm, poszerzając ją stale o nowe artykuły, bez wątpienia więc każdy zakupiony produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania.


Dziurkacze dostępne w MAKRO to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz, aby produkty zakupione przez Ciebie były naprawdę wysokiej jakości, służyły Ci przez lata i spełniały wszystkie Twoje oczekiwania, a dodatkowo nie obciążyły zbytnio finansowo Twojego budżetu. Nasze dziurkacze są proste w obsłudze, solidne, objęte wieloletnią gwarancją, posiadają łatwe do opróżniania pojemniki na odpadki, a także inne atuty, obok których nie powinieneś przejść obojętnie, jeżeli pragniesz kupić produkty pewne i sprawdzone, w których dobra jakość idzie w parze z rozsądną, konkurencyjną ceną.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Segregatory

Niezbędne, jeżeli chcesz, aby Twoje firmowe archiwum było przejrzyste i czytelne. Oferujemy szeroki wybór segregatorów w różnych kolorach i rozmiarach, a także przekładki i wkłady do segregatorów oraz koszulki, które niewątpliwie ułatwią organizację pracy biura.

Dowiedz się więcej o segregatorach

Zszywacze

Bez nich uporządkowanie dokumentów, nawet w segregatorach, byłoby o wiele trudniejsze. Znajdziesz u nas szeroki asortyment zszywaczy, dzięki którym zszyjesz od dwóch do nawet kilkudziesięciu kartek, a także rozszywacze, ułatwiające rozszywanie dużych plików kartek.

Dowiedz się więcej o zszywaczach

Papier do drukarek

Podstawowy artykuł biurowy, kupowany przez przedsiębiorców chyba najczęściej. Papier do drukarek jest potrzebny właściwie codziennie, warto więc zadbać, aby w biurze czy firmie znajdował się jego odpowiedni zapas, we właściwej gramaturze oraz rozmiarze.

Dowiedz się więcej o papierach do drukarek

Może zainteresować Cię również: 


Ergonomia pracy przy komputerze