Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Hurtownia MAKRO to największy w Polsce dystrybutor produktów przeznaczonych dla firm oraz biur. Wśród oferowanych przez nas artykułów znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne dla idealnego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa, m.in. najwyższej jakości długopisy oraz pióra, bez których naprawdę ciężko wyobrazić sobie wiele prac biurowych.

ProduktyNasz asortyment

 • Wiarygodność

  MAKRO działa na polskim rynku już prawie 20 lat, a jej głównym celem jest zaspokojenie potrzeb biur oraz firm, stąd nasi specjaliści doskonale znają wymagania i oczekiwania polskich przedsiębiorców.


 • Wyjątkowa różnorodność produktów

  MAKRO oferuje szeroką gamę materiałów biurowych, w tym długopisów i piór, spośród których każdy bez wątpienia znajdzie to, co jest mu najbardziej potrzebne.
 • Zakupy online

  MAKRO oferuje nie tylko możliwość kupowania swoich produktów w hurtowniach, ale również w sklepie internetowym. Wszystkie produkty dostarczane są w każde miejsce na terenie Polski. Sprawdź ofertę już teraz >>
 • Atrakcyjna cena

  Wszystkie oferowane przez MAKRO materiały biurowe, w tym także długopisy oraz pióra, dostępne są w najlepszej, konkurencyjnej w porównaniu do innych tego typu produktów cenie, przede wszystkim dzięki stałemu monitoringowi konkurencyjnych hurtowni artykułów dla firm i przedsiębiorstw.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości długopisów i piór, a także innych materiałów biurowych, dostępnych w korzystnej dla Ciebie, konkurencyjnej cenie, zapoznaj się z ofertą firmy MAKRO. Znajdziesz u nas szeroką gamę produktów, będziesz mógł skorzystać ze wsparcia infolinii i naszych profesjonalistów, którzy wyjaśnią wszystkie Twoje wątpliwości, i na pewno będziesz zadowolony z dokonanego wyboru.


Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Segregatory

Segregatory to gwarancja przejrzystości oraz czytelności archiwum w Twojej firmie czy biurze, dlatego nie może ich zabraknąć. W MAKRO wybierzesz segregatory dostosowane do Twoich potrzeb, w różnych rozmiarach i kolorach, dobierzesz do nich też przekładki i wkłady oraz koszulki na dokumenty, podnosząc tym samym efektywność pracy i ograniczając do minimum czas potrzebny na znalezienie potrzebnej w danym momencie umowy czy faktury.

Dowiedz się więcej o segregatorach

Zszywacze

Niezastąpione w czasie porządkowania dokumentów w biurze czy domu. Dzięki nim wprowadzisz porządek wśród umów, faktur czy rachunków i unikniesz m.in. zgubienia którejś ze stron. W MAKRO znajdziesz zszywacze na miarę swoich potrzeb, do zszywania od kilku do nawet kilkudziesięciu stron, oraz rozszywacze, niezbędne przy rozszywaniu większych i mniejszych plików kartek.

Dowiedz się więcej o zszywaczach

Papier do drukarek

Papier do drukarek oraz kserokopiarek to jeden z najważniejszych materiałów w każdym biurze czy domu, niezbędny, aby wydrukować czy skserować m.in. umowy, faktury, regulaminy, instrukcje i wiele innych dokumentów, potrzebnych i używanych na co dzień. Warto więc posiadać go w większej ilości. W MAKRO znajdziesz papier do drukarek i kserokopiarek w dobrej cenie – na pewno będziesz zadowolony z dokonanego zakupu.

Dowiedz się więcej o papierach do drukarek

Może zainteresować Cię również: 


Ergonomia pracy przy komputerze