Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO to znany i ceniony w Polsce już od 20 lat dystrybutor materiałów przeznaczonych dla przedsiębiorców, posiadających zarówno mniejsze, jak i większe firmy czy biura. Szeroka oferta produktów, zarówno spożywczych, jak i akcesoriów biurowych, najwyższa jakość materiałów, z których są one wytwarzane, a także konkurencyjne ceny sprawiają, że zakupy w naszych sklepach to prawdziwa przyjemność.

ProduktyNasz asortyment

 • Atrakcyjne ceny

  Naszym niewątpliwym atutem są atrakcyjne ceny - stale kontrolujemy, jak kształtują się one u konkurencji i dopasujemy je do potrzeb naszych klientów, dbając o to, aby były najlepsze na rynku.

 • Różnorodność produktów

  Oferujemy szeroką gamę różnorodnych produktów - w naszych hurtowniach znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do biura czy firmy, w tym deski z klipsem, w wielu różnych wariantach, co pozwoli Ci dokonać naprawdę satysfakcjonującego wyboru.

 • Wieloletnie doświadczenie

  Jesteśmy firmą, której możesz zaufać - na naszą wiarygodność pracowaliśmy przez ostatnie 20 lat. Stale dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług i znaleźli wśród oferowanych produktów to, co jest im potrzebne.

 • Zakupy online

  Możesz zrobić zakupy w naszym internetowym sklepie MAKRO Biuro-Online - wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, uruchomiliśmy sklep, w którym szybko i bez problemów znajdziesz potrzebne produkty i złożysz zamówienie, które dostarczymy bezpośrednio do Twojej firmy.


Deski z klipsem, często dodatkowo wyposażone w okładkę chroniącą kartki, przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy często pracują w terenie, bywają na konferencjach, zebraniach czy wykładach i muszą mieć pod ręką zawsze kartki papieru, na których wygodnie będą mogli zapisać najważniejsze dane, narysować schematy czy projekty. Dostępne w MAKRO deski z klipsem świetnie sprawdzą się w wielu miejscach, także tam, gdzie niewygodnie jest pisać. Wyposażone są w mocny mechanizm odpowiedzialny za podtrzymywanie kartek. Mieszczą od 75 do 100 kartek formatu A4, dodatkowo umożliwiają utrzymywanie długopisów. Dostępne są w kolorach czarnym, niebieskim oraz szarym, zawsze dostępne są w naszych sklepach, także w sklepie internetowym, w korzystnych dla Ciebie cenach.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Flipcharty

Często prowadzisz prezentacje czy szkolenia i troszczysz się o to, aby prezentowane przez Ciebie informacje przekazywane były w sposób jak najbardziej czytelny? Zainwestuj w doskonałej jakości flipcharty dostępne w MAKRO, a nadasz prowadzonym przez siebie szkoleniom czy prezentacjom zupełnie nowy wymiar.


Dowiedz się więcej o flipchartach

Etykiety, nalepki

Prowadzisz biuro, firmę, masz restaurację, hotel czy sklep? Na pewno często potrzebujesz etykiet i nalepek, które ułatwiają adresowanie listów i kopert, inwentaryzację towaru, mebli czy sprzętu. W MAKRO znajdziesz etykiety i nalepki doskonałej jakości i w korzystnych cenach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej dla Ciebie oferty.

Dowiedz się więcej o etykietach i nalepkach

Kleje

Ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujące biuro czy firmę bez jednego z podstawowych akcesoriów biurowych, jakim jest klej, niezbędny, gdy trzeba skleić różne materiały - zarówno lekkie, typu papier czy tkanina, jak i cięższe - szkło czy metal. Poznaj pełną ofertę MAKRO i wybierz kleje, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o klejach