Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO jest najbardziej znanym i największym na polskim rynku dystrybutorem materiałów biurowych przeznaczonych głównie dla większych i mniejszych firm oraz biur. Dzięki szerokiej ofercie, wysokiej jakości tworzywom, z których wykonane są poszczególne produkty, jak i konkurencyjnym cenom, znalezienie artykułów biurowych na miarę oczekiwań, spełniających wszystkie wymagania, staje się proste i przyjemne.

Albumy ofertowe przeznaczone są do profesjonalnej prezentacji dokumentów - zdjęć, projektów, ofert, programów spotkań czy szkoleń. Warto więc zadbać o to, aby były eleganckie, wykonane z wysokiej jakości materiałów i sprawiały dobre wrażenie na współpracownikach czy klientach. W MAKRO znajdziesz szeroki asortyment albumów ofertowych, dzięki czemu bez problemu wybierzesz odpowiednie dla siebie produkty, spełniające Twoje wymagania i adekwatne do Twoich aktualnych potrzeb, a także charakteru Twojej działalności.

W ofercie mamy m.in. albumy ofertowe pozwalające na umieszczenie 20 lub 40 koszulek, w formatach A3 oraz A4, z nowym, unikalnym rozwiązaniem, które ułatwia wyjmowanie i wkładanie do środka materiałów, m.in. papieru czy zdjęć.


ProduktyNasz asortyment

 • Konkurencne ceny

  Wszystkie nasze produkty oferujemy w konkurencyjnych cenach, idących w parze ze świetną jakością. Gwarantujemy jedne z najniższych na polskim rynku cen, zapewnione dzięki stałemu monitoringowi bezpośredniej konkurencji. Dzięki temu będziesz zadowolony nie tylko z jakości naszych artykułów, ale także z kwoty, jaką zapłacisz.

 • Oferta atrakcyjna

  W związku z tym, że działamy na polskim rynku już od 20 lat, poznaliśmy dobrze klientów biznesowych. Nasza stale poszerzana zgodnie z ich oczekiwaniami oferta idealnie wpisuje się w potrzeby nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców – jest atrakcyjna zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym.

 • Różnorodność produktów

  Dzięki różnorodności oferowanych przez nas produktów, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach (zielonym, niebieskim i czerwonym) wybierzesz albumy ofertowe, a także inne materiały biurowe idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Do wyboru masz m.in. albumy ofertowe marek Leitz oraz SIGMA.

 • Zakupy online

  Pracujemy od poniedziałku do niedzieli przez większość doby, prowadzimy także sklep internetowy MAKRO Biuro Online, dzięki któremu w każdej chwili możesz zapoznać się z naszą ofertą i dokonać niezbędnych zakupów, które dostarczymy bezpośrednio do siedziby Twojej firmy czy domu. W sklepie internetowym stale dostępne są m.in. albumy ofertowe znanej i cenionej marki Leitz. Sprawdź >>


Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


Dowiedz się więcej o deskach z klipsem

Etykiety, nalepki

Prowadzisz biuro, firmę, masz restaurację, hotel czy sklep? Na pewno często potrzebujesz etykiet i nalepek, które ułatwiają adresowanie listów i kopert, inwentaryzację towaru, mebli czy sprzętu. W MAKRO znajdziesz etykiety i nalepki doskonałej jakości i w korzystnych cenach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej dla Ciebie oferty.

Dowiedz się więcej o etykietach, nalepkach

Flipcharty

Często prowadzisz prezentacje czy szkolenia i troszczysz się o to, aby prezentowane przez Ciebie informacje przekazywane były w sposób jak najbardziej czytelny? Zainwestuj w doskonałej jakości flipcharty dostępne w MAKRO, a nadasz prowadzonym przez siebie szkoleniom czy prezentacjom zupełnie nowy wymiar.

Dowiedz się więcej o flipchartach