Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Artykuły biurowe

Hurtownia MAKRO Cash and Carry jest największym w Polsce dystrybutorem artykułów dla firm oraz biur. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości materiały biurowe, niezbędne do prawidłowego, sprawnego i efektywnego funkcjonowania Twojej firmy, od tych najważniejszych, takich jak na przykład meble biurowe czy papier do ksero. Oferowane przez nas materiały biurowe możesz kupić zarówno w halach, jak i w sklepie internetowym. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, jak i przystępną cenę wszystkich dostępnych w naszej ofercie urządzeń i artykułów biurowych. Na pewno znajdziesz i wybierzesz to, czego potrzebujesz.


Dowiedz się więcej o artykułach biurowych w MAKRO

  • Wyjątkowa różnorodność produktów

    W halach MAKRO oraz w sklepie MAKRO ONLINE Sklep dla biura, znajdziesz szeroką gamę materiałów biurowych najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach.

  • Wiarygodność

    Już od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę w oparciu o potrzeby naszych klientów. Współpraca z nami daje Ci gwarancję zadowolenia.

  • Zakupy online

    Szanując Twój czas i w trosce o Twoją wygodę, uruchomiliśmy sklep internetowy MAKRO ONLINE Sklep dla biura, abyś mógł złożyć zamówienie nie wychodząc z biura.


Asortyment artykułów biurowychWymagane informacje dla Klientów MAKRO


Marki własne SIGMA i ARO


Materiały biurowe

Czy wiesz, że w większości firm średnio 13% czasu pracy traci się na szukanie potrzebnych materiałów i dokumentów? W Makro znajdziesz biurowe niezbędniki, które pomogą zwiększyć efektywność Twojej firmy oraz zrobić wrażenie na klientach – ponieważ schludne biuro wpływa na Twój wizerunek.

Dowiedz się więcej

Powiązane usługi

Akademia Efektywnej Przedsiębiorczości

Akademia Efektywnej Przedsiębiorczości to kompleksowe wsparcie szkoleniowe i doradcze dla przedsiębiorców. Naszą misją jest wspieranie Cię w podnoszeniu konkurencyjności Twojego biznesu na rynku oraz dostarczanie Ci nowoczesnych rozwiązań biznesowych.

Dowiedz się więcej o Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości

Szkolenia dla przedsiębiorców

MAKRO to nie tylko hurtownia artykułów dla biznesu, ale także bogata oferta usług wspierających prawidłowe działanie handlu detalicznego i przedstawicieli branży HoReCa. Zachęcamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez MAKRO. Jest to wspaniała okazja do podniesienia kwalifikacji, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowościami rynkowymi.

Dowiedz się więcej o szkoleniach dla przedsiębiorców

Doradztwo dla handlu detalicznego

Oferujemy bezpłatne doradztwo i opiekę wykwalifikowanych konsultantów, którzy na Ciebie w Dziale Kontaktu z Klientami w halach MAKRO na terenie całej Polski. Ich porady pomogą wdrożyć sprawdzone rozwiązania biznesowe i marketingowe, aby działalność jaką prowadzisz rozwijała się jeszcze prężniej.

Dowiedz się więcej o usługach doradztwa dla biznesu