Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Jak odbyć praktyki w MAKRO


Dzień Stażysty 2020

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY MYŚLĄ JUŻ CO DALEJ


W dniu 17 grudnia 2019 roku w siedzibie MAKRO Cash & Carry Al. Krakowska 61,  został zorganizowany Dzień Stażysty. Wydarzenie to miału na celu spotkanie wszystkich stażystów z różnych działów naszej firmy. Organizatorom zależało na integracji oraz zbudowaniu pozytywnych relacji pomiędzy uczestnikami.  Na każdego czekał upominek od Firmy w postaci MAKRObluzy i gadżetów Makro.

Od rana stażyści mogli wziąć udział w ciekawych szkoleniach prowadzonych przez trenerów z działu HR. Pierwszy warsztat obejmował tematykę z zakresu komunikacji. O tym jak prawidłowo się porozumiewać i zadbać o to, by nasza komunikacja międzyludzka była jak najlepsza, szkoliła stażystów Milena Ziubińska.  Natomiast drugi warsztat dotyczył tematyki zarządzania czasem. Trener Jarosław Kuliński opowiedział, jak powinniśmy zorganizować swoją pracę, by przynosiła oczekiwane efekty. Oba spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem ze strony nowych pracowników. Pomiędzy wykładami, zorganizowana była przerwa kawowa wraz z poczęstunkiem.

 Po szkoleniach wszyscy stażyści zostali zaproszeni na dalszy ciąg integracji w DiscoVR. Na miejscu czekały na nas gry i zabawy w świecie wirtualnej rzeczywistości. Było bardzo dużo stanowisk do rozrywki, także każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło gier zespołowych, gdzie ważną rolę stanowiła współpraca. Wszystkim towarzyszył uśmiech na twarzy, a dzięki takim wydarzeniom, zawieramy nowe znajomości i spędzamy czas w przemiłej atmosferze.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia i zachęcamy Was Drodzy Studenci oraz Absolwenci do składania aplikacji na oferty stażowe w Makro. MAKRO Day 2017
MAKRO Day 2017
MAKRO Day 2017
MAKRO Day 2017

MAKRO Day 2016

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY MYŚLĄ JUŻ CO DALEJ.

Studenci i absolwenci zainteresowani tajnikami branży handlowej oraz stażem w naszej firmie, mogą poznać nas bliżej podczas dnia otwartego MAKRO Day.

Tegoroczna edycja została zorganizowana, nie jak co roku w Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości, lecz w naszym Biurze Głównym w Warszawie. 6 kwietnia odwiedziło nas 42 studentów z TOP-owych warszawskich uczelni. Wszyscy uczestnicy zostali powitani przez Prezesa MAKRO Cash & Carry Polska oraz Dyrektor Działu Personalnego, następnie mieli okazję sprawdzenia się w business caseach oraz poznania bliżej pracy naszych działów poprzez bezpośrednie rozmowy ze specjalistami. Na zakończenie każda osoba miała możliwość porozmawiania z Rekruterem i zostawienia swojego CV.

Podczas MAKRO Day nikt nie zostaje pominięty i nie wychodzi z pustymi rękoma. Rozdanych zostało wiele upominków, jak selfie sticki, kubki termiczne, słodycze naszej marki własnej. Każdy mógł skorzystać również z pysznego cateringu podczas przerwy lunchowej.

Najbardziej wyróżniający się studenci zostają zaproszeni na indywidualne spotkania rekrutacyjne, po których najlepsi otrzymują nagrodę w postaci „szytego na miarę”, płatnego i bogatego merytorycznie stażu w wybranym przez siebie dziale.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Czekamy na Was w przyszłym roku! Do zobaczenia na kolejnym MAKRO Day!!:)

 

MAKRO Day 2016
MAKRO Day 2016
MAKRO Day 2016
MAKRO Day 2016
MAKRO Day 2016
MAKRO Day 2016
MAKRO Day 2016
MAKRO Day 2016

Program Menedżerski MAKRO

Rozwijamy utalentowanych, ambitnych absolwentów i młodych profesjonalistów w zasięgu naszej całej organizacji oraz dajemy im możliwość wpływu na przyszłość naszej firmy.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w naszym programie zapraszamy do odwiedzenia strony: www.metro-cc.com/metropotentials

program-menedzerski-logo

Oto polscy uczestnicy programu:

Uczestniczka Programu Menadżerskiego METRO POTENTIAL

Kasia, uczestniczka pierwszej edycji programu, przez 6 miesięcy zdobywa doświadczenie w MCC Chorwacja!

 

Kasia - Uczestniczka Programu Menadżerskiego METRO POTENTIAL:

  • Uczestnictwo w Programie METRO Potentials jest dla mnie… ogromną szansą rozwoju biznesowego i personalnego. W Polsce miałam okazję być w wielu strategicznych działach, nie byłam ograniczona tylko do jednego a to dało mi perspektywę i możliwość spojrzenia na firmę z lotu ptaka. Dzięki programowi poznałam bliżej naszych klientów i ich oczekiwania oraz wielu fantastycznych współpracowników, pełnych pasji i będących prawdziwymi partnerami w biznesie dla naszych klientów.
  • Największa zaleta programu to możliwość wnikliwego poznania procesów wewnątrz firmy ale również szansa na poznanie niesamowitych ludzi z całego świata. Podczas pierwszego spotkania Metro Potentials w Dusseldorfie, Jacobine Van der Kun - Menadżer Projektu, powiedziała, że zaczynamy jako obcy sobie ludzie, ale skończymy jako przyjaciele. Wtedy nie byłam do końca przekonana, ze tak właściwie będzie. Teraz jestem pewna, że niektóre znajomości będą trwały przez całe życie.
  • Do tej pory nauczyłam się tego, jak fascynującym biznesem jest handel. Począwszy od wejścia do hali aż do linii kas robimy wszystko, aby ułatwić pracę naszym klientom. Od handlu detalicznego różnimy się tym, że w supermarketach klienci robią zakupy, a w hurtowni pracują i naszym zadaniem jest, aby ułatwić im tę pracę. Okres ostatniego roku nauczył mnie również, żeby nie oceniać niczego ani nikogo przed poznaniem wszystkich szczegółów, ponieważ zawsze można spojrzeć na konkretną sytuację z innej perspektywy, która może wywrócić nasze wyobrażenie do góry nogami.
  • Do tej pory w Chorwacji poznałam wiele fantastycznych osób, otwartych, kompetentnych, takich, za którymi chce się podążać. Takie osoby to prawdziwi liderzy, z pasją wykonujący swoje obowiązki. Poznałam również zupełnie inny rynek, niż ten, z którym spotykamy się na co dzień w Polsce. Na każdym rogu można tu spotkać kawiarnie wypełnione po brzegi klientami delektującymi się ulubionymi gorącymi napojami. Zdecydowanie więcej ludzi żyje tutaj ‘pomalo’ czyli pomału, powoli i na pewno wychodzi to im na dobre.
  • Program polecam wszystkim, którzy nie boją się wyzwań, wszystkim, którzy chcą więcej od życia. To dwuletnie doświadczenie to szansa jedna na milion, aby zgłębić wszystkie aspekty biznesu, pracować nad kluczowym projektem, poznać niesamowitych ludzi oraz zdobyć międzynarodowe doświadczenie.

...natomiast Magda wyjechała na pół roku do MCC w Indiach!

kariera_magda