Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Pracuj z namiNewsy

MAKRO Polska zdobyło prestiżowy certyfikat TOP Employer Polska 2018 i TOP Employer Europe 2018!


Nagrodę otrzymały firmy , które wyróżniają się na rynku pracy jako najlepsi pracodawcy, zapewniają swoim pracownikom odpowiednie narzędzia i warunki oraz pielęgnują talenty na wszystkich szczeblach organizacji. MAKRO Polska jest jedną z 48 organizacji w Polsce i jedną z 9 spółek METRO AG, które zostały wyróżnione. Aby zdobyć certyfikat TOP Employer, firma musi spełniać restrykcyjne wymagania. Certyfikacja oparta jest m.in. na szczegółowym kwestionariuszu, analizie raportów, audycie oraz ocenie takich obszarów, jak m.in. zarządzanie talentami i efektywnością, szkolenia i rozwój kompetencji czy kultura organizacji.

Chcemy podziękować naszym pracownikom za ich zaangażowanie i lojalność. To właśnie pracownicy MAKRO są powodem, dla którego staramy się stworzyć przyjazne i dobre miejsce pracy.

TOP Employer Polska 2018, TOP Employer Europe 2018!

MAKRO to różnorodność, bo jesteśmy...

Hurtownią

Nasze hale znajdują się w 29 lokalizacjach w całym kraju, jesteśmy właścicielem marki ODIDO.

Profesjonalistami

W naszej Akademii Inspiracji MAKRO codziennie szkolimy baristów, barmanów, kucharzy, kelnerów i nie tylko.

Korporacją

Znajdziesz nas w 25 krajach. Jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu METRO Group, do której należy między innymi MediaSaturn.

Zespołem pasjonatów

Po świeżego homara jedziemy do Bostonu, w naszej winnicy znajdziesz wina z całego świata.

Innowatorami

Bierzemy udział w dziesiątkach inicjatyw m.in. pobiliśmy rekord Guinnessa w pieczeniu pizzy i lasagne, jesteśmy sponsorem Masterchefa – to z naszych produktów uczestnicy gotują swoje przepyszne potrawy.

YOU and MAKRO Razem w biznesie

Champion for independent business

METRO Potentials

Crossing Borders Program