Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Pracuj z namiNewsy

Adepci sztuki kulinarnej zmierzyli się z tematem ryb i owoców morza

Za nami kolejny "Mikser Kulinarny", spotkanie w ramach programu "Szef dla Młodych Talentów" MAKRO - ale wspomnienia pozostają świeże! Ponad 100 uczniów szkół gastronomicznych z całej Polski zmierzyło się z przygotowaniem świeżych ryb i owoców morza i nie tylko - mieli też okazję zasmakować kuchni Ameryki Południowej. 

W egzotyczną tematykę wprowadził Martin Gimenez Castro - doświadczony Szef Kuchni "Salto", który nie tylko dbał o jakość potraw, ale zademonstrował jak ostrzyć noże i idealnie filetować ryby. Na spotkaniu swoją prelekcję miał też Piotr Zych, który o rybach wie wszystko i już od 15 lat dba o to, żeby klienci Makro mieli ich najlepszy wybór. Uczestnicy mieli tu szansę poznać i nauczyć się jeszcze lepszego stosowania smaków konkretnych owoców morza.
Młodzi kucharze mieli jeszcze wyjątkową okazję dowiedzieć się czym jest Żółty Przewodnik Gault&Millau oraz usłyszeli jak prowadzić restaurację, żeby do niego trafić. Opowiadała o tym Justyna Adamczyk - wiceprezes ds. rozwoju międzynarodowego Gault&Millau oraz Redaktor Naczelna polskiej edycji Żółtego Przewodnika.

To nasz ostatni "Mikser Kulinarny" przed zbliżającymi się wakacjami. Kolejne spotkania już w nowym roku szkolnym. Na pewno Was o nich poinformujemy!
 
Archiwum newsów
Mikser kulinarny

MAKRO to różnorodność, bo jesteśmy...

Hurtownią

Nasze hale znajdują się w 30 lokalizacjach w całym kraju, jesteśmy właścicielem marki ODIDO.

Profesjonalistami

W naszej Akademii Inspiracji MAKRO codziennie szkolimy baristów, barmanów, kucharzy, kelnerów i nie tylko.

Korporacją

Znajdziesz nas w 25 krajach. Jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu METRO Group, do której należy między innymi MediaSaturn.

Zespołem pasjonatów

Po świeżego homara jedziemy do Bostonu, w naszej winnicy znajdziesz wina z całego świata.

Innowatorami

Bierzemy udział w dziesiątkach inicjatyw m.in. pobiliśmy rekord Guinnessa w pieczeniu pizzy i lasagne, jesteśmy sponsorem Masterchefa – to z naszych produktów uczestnicy gotują swoje przepyszne potrawy.

YOU and MAKRO Razem w biznesie

Champion for independent business

METRO Potentials

Crossing Borders Program