Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Hurtownia MAKRO jest największym w Polsce dystrybutorem artykułów dla firm oraz biur. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości materiały biurowe, niezbędne do prawidłowego, sprawnego i efektywnego funkcjonowania Twojej firmy, od tych najważniejszych, takich jak na przykład meble biurowe czy papier do ksero, po te z pozoru mniej potrzebne, ale równie ważne, jak kawa czy drobne przekąski dla potencjalnych klientów.

Oferowane przez nas materiały biurowe będziesz mógł kupić zarówno w naszym sklepie, na odpowiednim stoisku, jak i w sklepie internetowym. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, jak i przystępną cenę wszystkich dostępnych w naszej ofercie urządzeń i artykułów biurowych. Na pewno znajdziesz i wybierzesz to, czego potrzebujesz.


ProduktyNasz asortyment

 • Wiarygodność

  Jako że działamy na polskim rynku już od prawie 20 lat i jesteśmy silnie zorientowani na zaspokajanie wszystkich potrzeb firm i biur, znamy najważniejsze potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców.

 • Atrakcyjne ceny

  W naszych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych, znajdziesz materiały biurowe w najlepszej, konkurencyjnej cenie.

 • Różnorodność produktów

  W naszych sklepach, znajdziesz najszerszy asortyment artykułów biurowych w kraju. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, papier ksero, segregatory, koszulki i teczki.

 • Zakupy online

  Oferujemy szeroką gamę produktów, które dostępne są także w naszym sklepie internetowym. Zamówione przez internet materiały biurowe dostarczamy w każde miejsce na terenie Polski. Sprawdź >>

Zakup materiałów biurowych w MAKRO to rewelacyjne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na tym, aby wybrane przez Ciebie produkty były najwyższej jakości, a dodatkowo w korzystnej dla Ciebie, konkurencyjnej cenie. Oferowana przez nas szeroka gama artykułów, a także wsparcie infolinii oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości w zakresie wyposażenia biura czy firmy, to kolejne nasze atuty. Jeżeli więc zależy Ci na w pełni profesjonalnej obsłudze i zadowoleniu z dokonanych zakupów, już teraz zapoznaj się bliżej z naszą ofertą w zakresie materiałów biurowych.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów


papier do drukarek w hurtowni makro - sprawdz oferte

Papier do drukarki

Papier biurowy do drukarek i kserokopiarek to jeden z najczęściej kupowanych produktów przez przedsiębiorców. Warto zadbać o duży zapas papieru w biurze. W ofercie MAKRO znajdziesz papier biurowy w różnych formatach i gramaturach.

Dowiedz się więcej o papierach do drukarek
lampy-biurowe

Lampy biurowe

Dobre oświetlenie w biurze pozwoli Ci dłużej uchronić się przed uczuciem zmęczenia. W ofercie MAKRO znajdziesz szeroką gamę artykułów oświetleniowych – lampy sufitowe i ścienne, lampki biurkowe a także żarówki i świetlówki.

Dowiedz się więcej o lampach biurowych
kalendarze w hurtowni makro

Kalendarze

Dbaj o terminowość i punktualność. W biznesie jest to szczególnie ważne, gdyż od Twojej pracy zależą wyniki także innych osób. Zaopatrz się w kalendarz najlepszy dla Ciebie. W MAKRO możesz wybierać spośród bogatej oferty kalendarzy książkowych, ściennych i biurkowych.

Dowiedz się więcej o kalendarzach

Może zainteresować Cię również:

Ergonomia pracy przy komputerze