Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO jest najbardziej znanym wśród polskich przedsiębiorców dystrybutorem materiałów biurowych produkowanych przede wszystkim dla biur, firm, przedsiębiorców. W ofercie tej sieci hurtowni znajdziesz wszelkiego rodzaju akcesoria i materiały biurowe, w tym rolki kasowe, bez których ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Korzystne ceny, idące w parze z wysoką jakością produktów, a także profesjonalną obsługą, służącą radą w zakresie sprzedawanych produktów to tylko niektóre z atutów dokonywania zakupów w Makro Cash and Carry Polska SA. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej dla Ciebie oferty. Zapewniamy, że zaspokoi ona wszystkie Twoje wymagania.

ProduktyMarki własne SIGMA i ARO


Nasz asortyment

 • Atrakcyjna cena produktów

  Atrakcyjna cena produktów - wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty - materiały biurowe, artykuły papiernicze, w tym rolki kasowe, dostępne są w najlepszych na rynku, konkurencyjnych cenach. Sytuacja taka możliwa jest dzięki regularnemu monitoringowi sytuacji w pozostałych działających na rynku hurtowniach artykułów dla przedsiębiorców.


 • Duża wiarygodność

  Duża wiarygodność - jesteśmy na polskim rynku od niemal 20 lat, co pozwoliło nam bardzo dobrze poznać polskich przedsiębiorców i przygotować dla nich konkurencyjną, optymalną ofertę. Równocześnie wielu przedsiębiorców, po zapoznaniu się z naszą ofertą i nawiązaniu współpracy stale do nas wraca, ceniąc wysoką jakość usług, a także produktów, oraz korzystne ceny.

 • Duża różnorodność produktów

  Duża różnorodność produktów - oferujemy swoim klientom szeroki asortyment produktów. Wszystkie nasze artykuły biurowe dostępne są w wielu wariantach - dzięki temu będziesz mieć możliwość wybrania towarów najlepszych dla siebie i spełniających wszystkie Twoje wymagania.
 • Zakupy online

  Możliwość zrobienia zakupów online - cenimy Twój czas, dlatego umożliwiamy Ci dokonanie zakupów w naszym sklepie internetowym MAKRO Biuro-Online - łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu czy biura. Wszystkie zakupione drogą elektroniczną produkty dostarczamy w każde miejsce na terenie Polski, w zależności od lokalizacji, którą wskażesz.

Zgodnie z polskim prawem każdy przedsiębiorca prowadzący działalność związaną ze sprzedażą i mający obrót większy niż 1667 zł miesięcznie powinien stosować w swojej firmie kasę fiskalną. Nieodzownym artykułem papierniczym związanym z tym urządzeniem jest rolka kasowa, która znajduje zastosowanie zarówno w kasach fiskalnych, jak i w terminalach do kart płatniczych.
W MAKRO znajdziesz rolki kasowe offsetowe takich marek jak znana i ceniona marka EMERSON, oraz jej tańszy odpowiednik równie wysokiej jakości, wychodzący na chwilę obecną z tych samych linii produkcyjnych, marka SIGMA, produkowana na wyłączność dla MAKRO. Są one dostępne w najpopularniejszych rozmiarach. Co 3 miesiące, po przeprowadzeniu kontroli sytuacji na rynku, jeżeli zachodzi taka potrzeba, MAKRO wprowadza nowe rozmiary rolek kasowych.

Powiązane kategorie produktów

Papier komputerowy

Niezbędny w każdym biurze, urzędzie, szkole czy firmie, czyli wszędzie tam, gdzie trzeba coś wydrukować. W MAKRO znajdziesz szeroki asortyment papierów komputerowych, spośród których na pewno wybierzesz coś w sam raz dla siebie.

Dowiedz się więcej o papierze komputerowym
powiazane-skrzynki-pojemniki-na-dokumenty

Skrzynki, pojemniki na dokumenty

Warto utrzymywać porządek wśród przechowywanych dokumentów - tylko wówczas znalezienie ich, gdy będą najbardziej potrzebne, nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Zaopatrz się w skrzynki oraz pojemniki na dokumenty i usprawnij archiwizację dokumentów w Twojej firmie.

Dowiedz się więcej o skrzynkach i pojemnikach na dokumenty

Metkownice

Metkownice są urządzeniami biurowymi ułatwiającymi oznaczenie ceny, wagi, daty ważności poszczególnych produktów, dlatego warto posiadać je, jeżeli prowadzi się działalność związaną ze sprzedażą. MAKRO oferuje wysokiej jakości metkownice z akcesoriami. Na pewno wybierzesz spośród nich produkty dostosowane do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o metkownicach