Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO jest najbardziej znanym wśród polskich przedsiębiorców dystrybutorem materiałów biurowych produkowanych przede wszystkim dla biur, firm, przedsiębiorców. W ofercie tej sieci hurtowni znajdziesz wszelkiego rodzaju akcesoria i materiały biurowe, w tym rolki kasowe, bez których ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Korzystne ceny, idące w parze z wysoką jakością produktów, a także profesjonalną obsługą, służącą radą w zakresie sprzedawanych produktów to tylko niektóre z atutów dokonywania zakupów w Makro Cash and Carry Polska SA. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej dla Ciebie oferty. Zapewniamy, że zaspokoi ona wszystkie Twoje wymagania.

ProduktyMarki własne SIGMA i ARO


Nasz asortyment

 • Atrakcyjna cena produktów

  Atrakcyjna cena produktów - wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty - materiały biurowe, artykuły papiernicze, w tym rolki kasowe, dostępne są w najlepszych na rynku, konkurencyjnych cenach. Sytuacja taka możliwa jest dzięki regularnemu monitoringowi sytuacji w pozostałych działających na rynku hurtowniach artykułów dla przedsiębiorców.


 • Duża wiarygodność

  Duża wiarygodność - jesteśmy na polskim rynku od niemal 20 lat, co pozwoliło nam bardzo dobrze poznać polskich przedsiębiorców i przygotować dla nich konkurencyjną, optymalną ofertę. Równocześnie wielu przedsiębiorców, po zapoznaniu się z naszą ofertą i nawiązaniu współpracy stale do nas wraca, ceniąc wysoką jakość usług, a także produktów, oraz korzystne ceny.

 • Duża różnorodność produktów

  Duża różnorodność produktów - oferujemy swoim klientom szeroki asortyment produktów. Wszystkie nasze artykuły biurowe dostępne są w wielu wariantach - dzięki temu będziesz mieć możliwość wybrania towarów najlepszych dla siebie i spełniających wszystkie Twoje wymagania.
 • Zakupy online

  Możliwość zrobienia zakupów online - cenimy Twój czas, dlatego umożliwiamy Ci dokonanie zakupów w naszym sklepie internetowym MAKRO Biuro-Online - łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu czy biura. Wszystkie zakupione drogą elektroniczną produkty dostarczamy w każde miejsce na terenie Polski, w zależności od lokalizacji, którą wskażesz.

Zgodnie z polskim prawem każdy przedsiębiorca prowadzący działalność związaną ze sprzedażą i mający obrót większy niż 1667 zł miesięcznie powinien stosować w swojej firmie kasę fiskalną. Nieodzownym artykułem papierniczym związanym z tym urządzeniem jest rolka kasowa, która znajduje zastosowanie zarówno w kasach fiskalnych, jak i w terminalach do kart płatniczych.
W MAKRO znajdziesz rolki kasowe offsetowe takich marek jak znana i ceniona marka EMERSON, oraz jej tańszy odpowiednik równie wysokiej jakości, wychodzący na chwilę obecną z tych samych linii produkcyjnych, marka SIGMA, produkowana na wyłączność dla MAKRO. Są one dostępne w najpopularniejszych rozmiarach. Co 3 miesiące, po przeprowadzeniu kontroli sytuacji na rynku, jeżeli zachodzi taka potrzeba, MAKRO wprowadza nowe rozmiary rolek kasowych.

Powiązane kategorie produktów

powiazane-papier-komputerowy

Papier komputerowy

Niezbędny w każdym biurze, urzędzie, szkole czy firmie, czyli wszędzie tam, gdzie trzeba coś wydrukować. W MAKRO znajdziesz szeroki asortyment papierów komputerowych, spośród których na pewno wybierzesz coś w sam raz dla siebie.

Dowiedz się więcej o papierze komputerowym
powiazane-skrzynki-pojemniki-na-dokumenty

Skrzynki, pojemniki na dokumenty

Warto utrzymywać porządek wśród przechowywanych dokumentów - tylko wówczas znalezienie ich, gdy będą najbardziej potrzebne, nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Zaopatrz się w skrzynki oraz pojemniki na dokumenty i usprawnij archiwizację dokumentów w Twojej firmie.

Dowiedz się więcej o skrzynkach i pojemnikach na dokumenty
metkownice-powiazane

Metkownice

Metkownice są urządzeniami biurowymi ułatwiającymi oznaczenie ceny, wagi, daty ważności poszczególnych produktów, dlatego warto posiadać je, jeżeli prowadzi się działalność związaną ze sprzedażą. MAKRO oferuje wysokiej jakości metkownice z akcesoriami. Na pewno wybierzesz spośród nich produkty dostosowane do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o metkownicach