Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Istniejąca i funkcjonująca na polskim rynku od ponad dwóch dekad firma MAKRO jest niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o dystrybucję artykułów przeznaczonych dla firm i biur. Każdy przedsiębiorca, niezależnie od branży, w jakiej działa, bez wątpienia znajdzie w naszej ofercie produkty dla siebie, spełniające wymagania związane z wysoką jakością, a także konkurencyjnymi cenami. Gwarantujemy, że współpraca z nami przyniesie satysfakcję. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


Produkty

 • Etykiety Avery

  Etykiety Avery

  Etykiety samoprzylepne w różnych rozmiarach, poliestrowe (np. do inwentaryzacji) lub ekologiczne (np. do adresowania kopert).

 • Nalepki informacyjne

  Nalepki informacyjne

  Nalepki z powodzeniem można wykorzystywać m.in. w hotelach, restauracjach i innych miejscach.

 • Etykiety Emerson

  Etykiety Emerson

  Można je wykorzystywać do adresowania przesyłek. W sprzedaży dostępne też etykiety na roli.

  Sprawdź produkt w e-sklepieNasz asortyment

 • Tradycja

  Nasza firma działa na rynku już od dwudziestu lat. Przez ten czas udało nam się poznać dobrze potrzeby polskich przedsiębiorców, dlatego nasza oferta jest przygotowana w taki sposób, aby sprostać nawet największym ich wymaganiom.

 • Wysoka jakość produktów

  Kupując u nas akcesoria i urządzenia dla swojego przedsiębiorstwa, możesz nam w pełni zaufać - gwarantujemy wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny, zagwarantowane dzięki stałemu monitoringowi sytuacji w pozostałych hurtowniach działających na rynku.

 • Zakupy online

  Nasze produkty możesz kupić nie tylko w halach MAKRO, ale także w sklepie internetowym MAKRO Biuro-online. To świetne rozwiązanie, jeżeli jesteś osobą o nienormowanym czasie pracy i nie masz możliwości odwiedzenia naszych sklepów osobiście, a także - jeżeli lubisz formę zakupów online.

Etykiety i nalepki to niezbędne produkty w wielu branżach. Sięgają po nie właściciele małych sklepów i sklepów sieciowych, umieszczając na nich istotne informacje o sprzedawanych produktach, takie jak kody kreskowe, opisy właściwości, ceny, logo, obrazy itp. Niezbędne są także w hotelach, restauracjach czy biurach - można je wykorzystywać np. do czytelnego oznaczania urządzeń elektronicznych, sprzętów, mebli biurowych, pojemników w magazynach, adresowania kopert czy przesyłek pocztowych, a także do identyfikacji osób.

W MAKRO znajdziesz m.in. etykiety cenowe, także na roli, samoprzylepne, usuwalne, identyfikatory, również samoprzylepne, takich marek jak ARO, AVERY, AVERY Zweckform, HAN czy Emerson (będącej tańszą wersją marki AVERY Zweckform), spośród których na pewno wybierzesz produkty, których potrzebujesz. W sprzedaży dostępne są przede wszystkim białe etykiety w formacie A4, w różnych rozmiarach.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Flipcharty

Często prowadzisz prezentacje czy szkolenia i troszczysz się o to, aby prezentowane przez Ciebie informacje przekazywane były w sposób jak najbardziej czytelny? Zainwestuj w doskonałej jakości flipcharty dostępne w MAKRO, a nadasz prowadzonym przez siebie szkoleniom czy prezentacjom zupełnie nowy wymiar.

Dowiedz się więcej o flipchartach

Kleje

Ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujące biuro czy firmę bez jednego z podstawowych akcesoriów biurowych, jakim jest klej, niezbędny, gdy trzeba skleić różne materiały - zarówno lekkie, typu papier czy tkanina, jak i cięższe - szkło czy metal. Poznaj pełną ofertę MAKRO i wybierz kleje, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o klejach

Koperty

Wysyłka ważnych dokumentów czy towarów o mniejszych gabarytów to często codzienność wielu z działających obecnie na polskim rynku firm. Niezbędnym akcesorium w tym zakresie są koperty. W MAKRO znajdziesz koperty występujące w różnych wariantach kolorystycznych i wielu rozmiarach. Poznaj szczegóły naszej oferty już teraz.

Dowiedz się więcej o kopertach