Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO to bez wątpienia największy na polskim rynku dystrybutor artykułów dla firm, biur czy urzędów, z bogatą, dostosowaną do potrzeb klientów biznesowych ofertą. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz akcesoria i materiały biurowe, te niezbędne, a także takie używane rzadziej, i zawsze będziesz mieć pewność ich najwyższej jakości i konkurencyjnej ceny.


Jednymi z bardzo użytecznych urządzeń biurowych, po które sięgamy na co dzień, są zszywacze. Znajdziesz je zarówno w naszych hurtowniach w całej Polsce, jak i w prowadzonym przez nas sklepie internetowym. Szeroki asortyment i duży wybór bez wątpienia pozwolą Ci wybrać zszywacze na miarę Twoich oczekiwań, które spełniają wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania i zwiększą komfort pracy, m.in. archiwizowania dokumentów.


ProduktyNasz asortyment

 • Długoletnie doświadczenie

  Wiarygodność, wynikająca z faktu, iż na polskim rynku działamy już od prawie 20 lat i dokładnie znamy przedsiębiorców i klientów biznesowych. Zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu, jakie są ich oczekiwania oraz potrzeby i staramy się do nich dostosować swoją ofertę.

 • Zakupy drogą internetową

  Wygodna forma, idealnie dostosowana do potrzeb przedsiębiorców, którzy nie zawsze mają czas na robienie zakupów w sposób tradycyjny. Zamawiane produkty dostarczamy w każde miejsce na terenie kraju i gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę.

 • Różnorodność produktów

  W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów zszywaczy, a każdy z nich idealnie sprawdzi się nie tylko w biurze czy w urzędzie, ale także w domu.

 • Wysoka jakość produktów

  Korzystna dla Ciebie, najniższa na rynku cena, możliwa dzięki stałemu monitorowaniu przez nas konkurencji. Nasza oferta dostosowana jest do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań, bez problemu znajdziesz takie zszywacze, jakich potrzebujesz najbardziej.


Jeżeli chcesz, aby kupione przez Ciebie zszywacze były najwyższej jakości, służyły Ci przez lata i dobrze spełniały swoją funkcję, a dodatkowo szukasz oferty atrakcyjnej cenowo, zapoznaj się z asortymentem MAKRO, a na pewno wybierzesz coś w sam raz dla siebie. Nie tyko gwarantujemy Ci szeroki wybór, ale także wsparcie infolinii i specjalistów, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania dotyczące oferowanych w naszych sklepach produktów i pomogą dokonać wyboru, z którego będziesz zadowolony.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

segregatory w hurtowni makro - sprawdz oferte

Segregatory

Segregatory to gwarancja przejrzystości oraz czytelności archiwum w Twojej firmie czy biurze, dlatego nie może ich zabraknąć. W MAKRO wybierzesz segregatory dostosowane do Twoich potrzeb, w różnych rozmiarach i kolorach, dobierzesz do nich też przekładki i wkłady oraz koszulki na dokumenty, podnosząc tym samym efektywność pracy i ograniczając do minimum czas potrzebny na znalezienie potrzebnej w danym momencie umowy czy faktury.

Dowiedz się więcej o segregatorach
papier do drukarek w hurtowni makro - sprawdz oferte

Papier do drukarek

Papier do drukarek oraz kserokopiarek to jeden z najważniejszych materiałów w każdym biurze czy domu, niezbędny, aby wydrukować czy skserować m.in. umowy, faktury, regulaminy, instrukcje i wiele innych dokumentów, potrzebnych i używanych na co dzień. Warto więc posiadać go w większej ilości. W MAKRO znajdziesz papier do drukarek i kserokopiarek w dobrej cenie – na pewno będziesz zadowolony z dokonanego zakupu.

Dowiedz się więcej o papierach do drukarek
kalendarze w hurtowni makro

Kalendarze

Dbaj o terminowość i punktualność. W biznesie jest to szczególnie ważne, gdyż od Twojej pracy zależą wyniki także innych osób. Zaopatrz się w kalendarz najlepszy dla Ciebie. W MAKRO możesz wybierać spośród bogatej oferty kalendarzy książkowych, ściennych i biurkowych.

Dowiedz się więcej o kalendarzach