Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO to znany i uznany dystrybutor produktów przygotowanych specjalnie dla przedsiębiorców prowadzących małe, średnie i duże firmy. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania biura akcesoria i materiały biurowe, wysokiej jakości, ale równocześnie w korzystnych cenach. Dzięki temu dokonywane u nas zakupy zawsze będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

ProduktyNasz asortyment

  • Gwarancja najwyższej jakości

    Gwarancja najwyższej jakości flipchartów i innych elementów wyposażenia biura, zapewniona dzięki dwudziestu latom działalności MAKRO na polskim rynku, dobrej znajomości polskiego Klienta biznesowego oraz jego potrzeb, a także trosce o to, aby zawsze był on zadowolony z dokonanych w MAKRO zakupów.

  • Różnorodność oferty

    Różnorodność oferty, uwzględniająca różne gusta i potrzeby klientów, zarówno te estetyczne, jak i bardziej praktyczne, przygotowana w taki sposób, abyś szukając w MAKRO produktów do swojego biura czy firmy, m.in. flipchartów, zawsze znalazł dokładnie to, czego szukasz.

  • Zakupy online

    Możliwość dokonania zakupów online w sklepie internetowym MAKRO Biuro-online, dostępnym dla naszych Klientów 24 godz. na dobę. Jeżeli nie masz czasu na zakupy w stacjonarnym sklepie, zamów produkty przez internet, a my dostarczymy je w wybrane przez Ciebie miejsce

W asortymencie MAKRO znajdziesz m.in. flipcharty - tablice często wykorzystywane w czasie szkoleń, prezentacji, o regulowanej wysokości. Niezbędne są wszędzie tam, gdzie demonstrowane są jakieś informacje, a ich dodatkowym atutem jest lekkość oraz łatwość przenoszenia – ich mobilność zwiększona jest m.in. dzięki kółkom. Dostępne są w wielu wersjach - z kółkami bądź bez kółek, z magnetyczną lub niemagnetyczną powierzchnią do pisania itp. Dzięki właściwościom magnetycznym możliwe jest dodatkowo wykorzystywanie w czasie prezentacji danych akcesoriów magnetycznych. Po powierzchni flipchartów niemagnetycznych możemy pisać markerami albo umocować do nich bloki papieru, najczęściej na zacisku lub hakach na papier posiadających możliwość regulowania rozstawu. Dostępne w MAKRO flipcharty należą do marki SIGMA.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Tablice korkowe

Niezbędne wszędzie tam, gdzie wywieszane są ważne ogłoszenia, wyniki konkursów, sprawdzianów, plany zajęć itp. Dostępne w MAKRO tablice łączą świetną jakość materiałów z efektownym wyglądem i odpornością na czynniki zewnętrzne. Poznaj szczegóły oferty.

Dowiedz się więcej o tablicach korkowych

Organizatory i organizery biurowe

Kluczem do efektywności każdej pracy jest jej dobra organizacja. Ułatw sobie zadanie, dbając o ergonomię na stanowisku pracy i elegancki design i sięgnij po przyborniki i organizery na biurko, a na pewno poczujesz różnicę. Teraz przybory do pisania, karteczki do notatek i inne akcesoria będziesz mieć zawsze pod ręką. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o organizatorach i organizerach biurowe

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem

Może zainteresować Cię również: 


Asortyment zszywaczy w MAKRO