Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Hurtownie MAKRO uznawane są za jednego z największych i najbardziej znaczących na polskim rynku dystrybutorów produktów dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą. Oferowane produkty, m.in. materiały i urządzenia biurowe, łączą dobrą jakość z konkurencyjnymi cenami, a szeroki asortyment przyciąga stale nowych Klientów, ceniących sobie współpracę z MAKRO także ze względu na fachową i profesjonalną obsługę. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów sieci hurtowni Makro Cash and Carry Polska SA, już dzisiaj zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej z myślą o Tobie oferty. Zapraszamy!


ProduktyNasz asortyment

 • Szeroka gama produktów

  MAKRO oferuje swoim Klientom szeroką gamę produktów, spośród których każdy na pewno wybierze coś w sam raz dla siebie. W ofercie znajduje się kilka rodzajów pojemników na dokumenty w różnych stylach i kolorach, pasujących do różnych wnętrz.

 • Gwarancja konkurencyjnosci

  Oferowane przez MAKRO ceny to gwarancja konkurencyjności. Dzięki stałemu monitoringowi sytuacji na rynku aktualna oferta jest zawsze korzystna dla Klientów, aby kupując akcesoria czy urządzenia biurowe, mieli pewność, że czynią dobrą pod każdym względem inwestycję.

 • Wiarygodność

  MAKRO to gwarancja wiarygodności, potwierdzanej przez ostatnich 20 lat działalności na polskim rynku. Klienci biznesowi, którzy zdecydowali się zaufać MAKRO, stale wracają, zaopatrując się w sklepach tej sieci w wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.

 • Zakupy online

  Wszystkie produkty dostępne są nie tylko w halach MAKRO, ale także w sklepie internetowym MAKRO Biuro-Online, stworzonym z myślą o Klientach biznesowych, którzy, mając nienormowany czas pracy, nie zawsze mają możliwość dokonania zakupów w tradycyjny sposób.

Przechowywanie i archiwizacja dokumentów są konieczne nie tylko w firmie czy w biurze, ale także w szkołach, urzędach, a nawet w domu. W każdym z tych miejsc warto zadbać o to, aby dokumenty uporządkowane były w sposób ułatwiający ich znalezienie. Z dostępnymi w MAKRO skrzynkami i pojemnikami na dokumenty od dzisiaj będzie to bardzo proste!

W ofercie MAKRO znajdziesz pojemniki i skrzynki na dokumenty marek Donau, Esselte, Leitz, a także FELLOWES. Na szczególną uwagę zasługuje rozwiązanie zaproponowane przez tę ostatnią markę, zwane FastFold.


Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów


oferta organizatorów i organizerów biurowych w makro

Organizatory, organizery biurowe

Kluczem do efektywności każdej pracy jest jej dobra organizacja. Ułatw sobie zadanie, dbając o ergonomię na stanowisku pracy i elegancki design i sięgnij po przyborniki i organizery na biurko, a na pewno poczujesz różnicę. Teraz przybory do pisania, karteczki do notatek i inne akcesoria będziesz mieć zawsze pod ręką. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!


Dowiedz się więcej o organizatorach i organizerach biurowych
powiazane-kleje

Kleje

Ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujące biuro czy firmę bez jednego z podstawowych akcesoriów biurowych, jakim jest klej, niezbędny, gdy trzeba skleić różne materiały - zarówno lekkie, typu papier czy tkanina, jak i cięższe - szkło czy metal. Poznaj pełną ofertę MAKRO i wybierz kleje, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o klejach
oferta kopert w hurtowni makro

Koperty

Wysyłka ważnych dokumentów czy towarów o mniejszych gabarytów to często codzienność wielu z działających obecnie na polskim rynku firm. Niezbędnym akcesorium w tym zakresie są koperty. W MAKRO znajdziesz koperty występujące w różnych wariantach kolorystycznych i wielu rozmiarach. Poznaj szczegóły naszej oferty już teraz.

Dowiedz się więcej o kopertach