Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO - inspirujemy różnorodnością świeżych produktów

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, dbamy o to, abyś w naszej ofercie zawsze znalazł produkty z najwyższej półki, zgodne z Twoimi wymaganiami i spełniające nawet największe oczekiwania. Dotyczy to zarówno żywności - mięsa, ryb, owoców morza czy warzyw oraz owoców, jak i niezbędnych w codziennej pracy artykułów biurowych.

inspirujemy-roznorodnoscia-banner-940-200
Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych produktów i rozsądne ceny, ale także szeroki wybór i ich dużą różnorodność. Dzięki temu zawsze możesz być pewien, że w naszych hurtowniach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Ryby w MAKRO – codziennie świeże dostawy

makro-inspiruje-banner-ryby-940-200
Bogata w ryby dieta to jeden z podstawowych warunków, jakie należy spełnić, aby zachować zdrowie i świetne samopoczucie na długie lata. Kupuj ryby i owoce morza w MAKRO, a będziesz mieć pewność, że sięgasz po produkty najwyższej jakości, zawsze świeże, pochodzące z pewnych źródeł, od zaufanych producentów.
W hurtowni MAKRO znajdziesz bogaty asortyment ryb morskich, słodkowodnych oraz owoców morza.
  • Częste dostawy i specjalistyczny transport gwarancją świeżości oferowanych przez nas ryb i owoców morza.
  • Najszerszy wybór ryb i owoców morza – zapewniany dzięki umowom handlowym z rybakami i producentami na całym świecie.
  • Wykwalifikowani pracownicy pracujący na stoisku rybnym zawsze chętnie doradzą i pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Dowiedz się więcej o naszym asortymencie


Świeże mięso - najwyższe standardy jakości

makro-inspiruje-banner-mieso-940-200
Mięso stanowi jeden z najbardziej cenionych i najczęściej wybieranych produktów spożywczych. Jest zdrowe i bogate w składniki odżywcze, pozwala na wykreowanie najróżniejszych dań, dlatego w MAKRO dbamy o jego bogaty asortyment.
Świeże produkty m. in. mięso, jest dostarczane do hurtowni MAKRO kilka razy w tygodniu dlatego nasi klienci mogą być pewni świeżości kupowanych produktów.
W MAKRO znajdziesz mięso wysokiej jakości, pochodzące od pewnych producentów, a szeroki wybór rodzajów i typów mięsa sprawia że jesteśmy bezkonkurencyjni.
-    Zanim mięso trafi do wszystkich hal MAKRO, przechodzi wnikliwą kontrolę
     na Platformie Mięsnej, która jest centrum dystrybucyjnym dla tego typu
     produktów.

-    W ofercie mamy większość dostępnych na rynku mięs, wykorzystywanych
     do przyrządzania potraw we wszystkich kuchniach świata.

-    Wszystkie mięsa dostępne w naszych hurtowniach kupisz w korzystnych,
     rozsądnych cenach.

Dowiedz się więcej o naszym asortymencie


Owoce i warzywa - dostawy z najdalszych zakątków świata

Na pewno niejednokrotnie już słyszałeś, że w zbilansowanym odżywianiu nie może zabraknąć warzyw i owoców – powinny one pojawiać się w posiłkach przynajmniej kilka razy w ciągu dnia. Aby szybko się nie znudziły, warto eksperymentować w kuchni i wybierać warzywa i owoce z różnych zakątków świata.
Szeroki wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o wybór zarówno warzyw, jak i owoców, znajdziesz w MAKRO. Zaskoczy Cię nie tylko ich różnorodność, ale i świeżość oraz wysoka jakość.
  • Częste dostawy warzyw oraz owoców z różnych zakątków świata gwarantują najwyższą jakość każdego z produktów, niesamowity smak i pełnię wartości odżywczych.
  • Sprawdzeni producenci, od których pozyskujemy warzywa i owoce, to gwarancja ich pewnego pochodzenia, a co za tym idzie – bezpieczeństwa.
  • Szeroki wybór produktów – świeżych i apetycznych warzyw i owoców –  pozwoli Ci urozmaicać przyrządzane posiłki i w pełni cieszyć się z ich smaku

Dowiedz się więcej o naszym asortymencie


Artykuły biurowe - największa hurtownia z artykułami biurowymi

makro-inspiruje-banner-biurowe-940-200
Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem artykułów biurowych, których dobra jakość, rozsądne ceny i szeroki wybór ciągle przyciągają do nas nowych Klientów. W hurtowniach MAKRO znajdziesz wszystko czego potrzebujesz aby wyposażyć swoje biuro, firmę lub zrobić zakupy do domu.
Kupując w MAKRO otrzymasz produkty naszych marek własnych - ekonomiczne i pewnej jakości, jak i produkty renomowanych i cenionych na rynku firm, z których użytkowania bez wątpienia będziesz zadowolony.
  • Marki własne SIGMA i ARO sprawdzają się w każdym przedsiębiorstwie, zaspokoją wymagania najbardziej wymagających Klientów.
  • Sklep internetowy MAKRO ONLINE Sklep dla biura pozwala dokonać szybkich zakupów, które zostaną dostarczone będą pod wskazany przez adres.
  • Od 20 lat jesteśmy na polskim rynku - przez ten czas udało nam się stworzyć kompleksową ofertę, trafiającą w potrzeby klienta biznesowego.

Dowiedz się więcej o naszym asortymencie