Stwórz przytulny nastrój za pomocą świec

Wystrój

Istnieje nieskończony wybór rozmiarów, kolorów i kształtów świec. W MAKRO znajdziesz szeroką gamę inspirujących propozycji na każdą okazję. Zawsze należy sprawdzić, z jakich materiałów wykonane są świece, ponieważ ma to istotny wpływ na ich wygląd i jakość.

Większość świec zrobionych jest z parafiny. Do świec ozdobnych używa się zachowującej kształt stearyny, a do wysokiej jakości świec dekoracyjnych stosuje się także czysty wosk pszczeli. Świeca wysokiej jakości spala się równomiernie, nie kapie i nie wydziela widocznej sadzy. Świece zapachowe oferują cudowne połączenie blasku i aromatów. Do tworzenia tych zapachów wykorzystuje się olejki eteryczne i zapachy identyczne z naturalnymi.

swiec-220-1
swiec-220-2
swiec-220-3
swiec-220-4

Wskazówki dla profesjonalistów:

  • Idealna długość knota to ok. 10-15 mm. Dłuższe knoty zwykle wytwarzają dym i sadzę. Knoty produkowane są ze 100% bawełny i powinny być przycinane nożyczkami.
  • Zawsze umieszczaj świece w świecznikach lub na podstawkach, aby zapobiec ich przewróceniu. Świecznik lub podstawka musi być niepalna i odporna na działanie wysokiej temperatury.