Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO jest największym w Polsce dystrybutora artykułów biurowych dla firm i przedsiębiorstw i tak też jest kojarzona przez odbiorców. Siła MAKRO tkwi w trosce o każdego klienta, jego potrzeby i wymagania, a także w wieloletnim doświadczeniu na polskim rynku, które odgrywa kluczową rolę w zakresie zrozumienia oczekiwań przedsiębiorców. Stąd właśnie, decydując się na współpracę z MAKRO, możesz liczyć na fachową obsługę, a także wysoką jakość produktów i korzystne dla Ciebie ceny. Zaufaj nam, a na pewno nie będziesz żałował.

Produkty

 • Klej Scotch

  Klej Scotch

  Kleje Scotch dostępne są w wielu wariantach: w areozolu, przeznaczone do tworzyw sztucznych, tkanin, dywanu, papieru itp., lub w sztyfcie (klasyczne albo ekologiczne).

 • Klej Pentel

  Klej Pentel

  Klej Pentel występuje w hurtowni MAKRO w wersji płynnej, z dozownikiem w kształcie pędzelka, umożliwiającym precyzyjne klejenie papieru, tektury, styropianiu czy fotografii.

 • Klej UHU

  Klej UHU

  Kleje dostępne w sztyfcie, w żelu (do drewna, metalu, szkła, ceramiki, tekstyliów, koronek), w tubce. Supermocny klej w tubce tej marki (Power) powstał na bazie poliuretanu.

  Sprawdź produkt w e-sklepieNasz asortyment

 • Różnorodny asortyment

  W MAKRO znajdziesz ponad 15 rodzajów klejów w różnym przedziale cenowym, dostępnych w opakowaniach 1-12 sztuk. Są to kleje znanych marek, takich jak SCOTCH, UHU oraz Pentel, sięgając po nie, będziesz mieć więc pewność, że są wysokiej jakości.

 • Zakupy online

  Wszystkie kleje, a także inne nasze artykuły biurowe, dostępne są od ręki w naszych halach, jak i w sklepie internetowym MAKRO Biuro-Online, możesz je więc nabyć w taki sposób, jaki będzie dla Ciebie najwygodniejszy – albo tradycyjnie, odwiedzając nasze hale, albo robiąc zakupy online.

 • Znajomość potrzeb Klienta

  Dobre zrozumienie potrzeb klienta biznesowego. Działamy na polskim rynku już 20 lat. Ten czas wykorzystaliśmy na dobre poznanie oczekiwań naszych klientów, a także dostosowanie oferty do ich wymagań. Gwarantujemy więc, że kupując u nas artykuły biurowe, m.in. kleje, będziesz zadowolony zarówno z obsługi, jak i jakości produktów czy ich ceny.

 • Korzystne ceny

  Korzystne ceny idą w parze z wysoką jakością produktów. Troszcząc się o to, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby, zapewniamy korzystne ceny klejów, a także innych produktów dostępnych w naszych sklepach. Dokonując u nas zakupów, masz możliwość wybrania satysfakcjonującego przedziału cenowego klejów, ale równocześnie zyskasz gwarancję ich wysokiej jakości.

Kleje są akcesoriami biurowymi, bez których ciężko wyobrazić sobie prawidłowe funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Skleją różne materiały - zarówno te lekkie, takie jak tektura, tkaniny, papier czy styropian, a także cięższe, typu metal, drewno, plastik czy szkło, warto więc zawsze mieć je pod ręką. Nowoczesne kleje dostępne są nie tylko w tubce czy w sztyfcie, ale także w aerozolu czy pędzelku, z reguły są łatwo zmywalne, posiadają opakowania ułatwiające precyzyjne nakładanie, np. liniowe czy powierzchniowe, a także łatwe dozowanie, zapobiegają też np. nielubianemu chyba przez wszystkich marszczeniu papieru.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Korektory

W ważnym dokumencie pojawił się błąd? Nie musisz tworzyć go od nowa - sięgnij po korektor, a po omyłce nie będzie ani śladu. W ofercie MAKRO znajdziesz szybkoschnące i łatwe w użyciu korektory, dzięki którym unikniesz niepotrzebnego przepisywania ważnych pism czy uzupełniania formularzy na nowo. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej o korektorach

Koperty

Wysyłka ważnych dokumentów czy towarów o mniejszych gabarytów to często codzienność wielu z działających obecnie na polskim rynku firm. Niezbędnym akcesorium w tym zakresie są koperty. W MAKRO znajdziesz koperty występujące w różnych wariantach kolorystycznych i wielu rozmiarach. Poznaj szczegóły naszej oferty już teraz.

Dowiedz się więcej o kopertach

Laminatory

Chcesz, aby ważne dla Ciebie zdjęcia, dokumenty czy oferty handlowe efektownie się prezentowały, a także zostały zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych? Zainwestuj w laminator i zabezpieczaj je folią w swoim domu czy biurze, a na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o laminatorach