ŚWIĘTUJ Z NAMI PODCZAS TYGODNIA LASÓW FSC® 2023

W tym roku od 23 do 29 września, MAKRO z dumą uczestniczy w Tygodniu Lasów – akcji organizowanej przez Forest Stewardship Council® (FSC). Kampania podkreśla wartość lasów i to, jak wybieranie produktów pochodzących ze zrównoważonych źródeł może pomóc w zachowaniu lasów dla przyszłych pokoleń.

MAKRO Z DUMĄ UCZESTNICZY W TYGODNIU LASÓW

Zaufaj sile Lasu

Tematem przewodnim tegorocznej kampanii jest „Zaufaj sile Lasu.” Wybierając produkty z certyfikatem FSC, pomagacie chronić lasy i wszystkie organizmy, którym lasy zapewniają schronienie.


Lasy odgrywają kluczową rolę w przeciwdziałaniu zmianie klimatu i podtrzymaniu bioróżnorodności. Wiele produktów i przedmiotów codziennego użytku jest wytwarzanych z surowców pochodzących z lasów. FSC promuje zrównoważoną gospodarkę leśną, aby chronić lasy, jednocześnie pozwalając ludziom korzystać z ich dobrodziejstw. FSC tworzy ramy dla najbardziej wymagającego i wiarygodnego systemu certyfikacji lasów na świecie, ciesząc się zaufaniem organizacji pozarządowych, firm i konsumentów, pomagając chronić lasy dla wszystkich, na zawsze.


Bądź częścią zrównoważonej zmiany i pomóż dbać o lasy

MAKRO  jest dumne ze wspierania odpowiedzialnego zarządzania lasami.Podczas Tygodnia Lasów FSC będziemy celebrować nasze zaangażowanie na rzecz lasów i zachęcać naszych klientów, aby poprzez swoje codzienne wybory też przyczyniali się do ich ochrony.


Bądź częścią zrównoważonej zmiany i pomóż dbać o lasy, wspierając tę kampanię w mediach społecznościowych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Stronę FSC i zapisz się do newslettera FSC.