Twój Sukces to nasz Biznes


“Moim celem jest podnoszenie jakości obsługi klienta w naszej firmie.”

Edyta, Sklep ODiDO, Polska


W 2000 roku, wszystko, czego chciała Edyta to stworzenie miejsca pracy dla siebie i męża. Dziś, Edyta jest dumną właścicielką 4 sklepów, żonglując swoimi obowiązkami wobec firmy starając się jednocześnie spędzać jak najwięcej czasu ze swoją rodziną. Edyta jest optymistką, świetnie zorganizowaną kobietą, którą śmiało można określić jako "Superwoman" :-)


metro_gbc_countrypage_assets_poland_img_01

“Próbuję też, pomimo tych wszystkich obowiązków, poświęcić trochę czasu na wypoczynek, taki jak jazda na rowerze, z którego często korzystam poruszając się z jednego sklepu do drugiego. Zawsze chcę mieć pewność, że znajdę czas na wypoczynek, własne przemyślenia i spędzenia czasu z moją rodziną, każdego dnia.”

 

- Edyta opowiada o znalezieniu równowagi


“Przez te wszystkie lata natrafiłam na wiele biurokratycznych przeszkód, ale za każdym razem starałam się pokonać je najlepiej jak potrafię. Organizacja jest kluczem do odniesienia dużego sukcesu. Moją drugą pasją jest praca edukacyjna z młodzieżą, którą zajmuję się już od 24 lat. Ciężko to wszystko czasem pogodzić, ale zdecydowanie warto to robić.”

 

- Edyta opowiada o swoich wyzwaniach

metro_gbc_countrypage_assets_poland_img_02

PRACUJEMY DLA EDYTY

 “Jeśli tylko brakuje artykułów, które szczególnie interesują naszych klientów staram się zamówić je tak szybko, jak to tylko możliwe. Staram się również odpowiadać na potrzeby klientów i oferować nowe usługi, które odpowiedzą na potrzeby klientów aby uczynić ich szczęśliwym, co jest dla nas bardzo ważne. Chcę im pokazać, że jesteśmy tutaj dla nich i to właśnie na nich czekamy. Chcę nadal się rozwijać i stale podnosić jakość naszej obsługi klienta.”

 

- Edyta opowiada o swoich celach


Sklep Edyty jest zawsze dobrze zaopatrzony oraz perfekcyjnie zorganizowany. Zapewnia zawsze najlepsze towary oraz najmilszą obsługę.

 

Adres:

Sklep ODiDO

Powstańców Wielkopolskich 7, 64-735 Miały, Polska

Strona internetowa: www.sklepy-odido.pl

metro_gbc_countrypage_assets_poland_img_04

Odkryj więcej ludzi z pasją, którzy codziennie prowadzą swoje biznesy.

Twój sukces naszym biznesem
Twój sukces naszym biznesem
Twój sukces naszym biznesem
Twój sukces naszym biznesem
Twój sukces naszym biznesem