Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Złoty Paragon

nagrody-banner-940-200

MAKRO najlepszą hurtownią Cash and Carry - według kupców polskich

Już po raz czwarty kupcy polscy uznali MAKRO najlepszą hurtownią Cash and Carry i przyznali jej prestiżowy „Złoty Paragon”. W tegorocznej edycji plebiscytu, organizowanego przez miesięcznik HURT and DETAL, wzięło udział 570 kupców.

Czytelnicy miesięcznika HURT&DETAL po raz czwarty przyznali „Złoty Paragon - Nagrodę Kupców Polskich” dla najlepszych produktów na rynku FMCG i usług skierowanych do handlu detalicznego. W kategorii „Najlepsza hurtownia Cash&Carry” po raz kolejny wyróżniona została firma MAKRO Cash&Carry. Od początku istnienia plebiscytu hurtownia MAKRO nagradzana jest przez kupców „Złotym Paragonem” w tej właśnie kategorii.
 
Konkurs przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska. Badanie przeprowadzono na próbie 570 prawidłowo wypełnionych ankiet.
Certyfikat Złoty Paragon

dystrybutor-roku-300-260

MAKRO "Dystrybutrem roku"


Po raz drugi detaliściu honorowali MAKRO tytułem Dystrybutora Roku w kategorii Cash & Carry.

W tegorocznej edycji swój głos oddało kilkuset niezależnych detalistów, biorących udział w konkursie Market Roku 2014 organizowanym przez redakcję branżowego miesięcznika Wiadomości Handlowe. To wyjątkowe wyróżnienie wręczono podczas uroczystej gali, która miała miejsce napoczątku czerwca. W imieniu firmy MAKRO statuetkę odebrał David Antunes, Dyrektor Pionu Operacyjnego.
W minionym roku MAKRO również otrzymało tę nagrodę.