Jeżeli chcesz skutecznie, ale naturalnie bronić się przed bakteriami oraz wirusami, wzmocnić swój organizm i odporność, a także dodać sobie sił i energii, sięgaj jak najczęściej po warzywa cebulowe. O ich nieocenionym wpływie na organizm człowieka wiedziały już nasze prababki, używając ich zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, a także często dodając do wielu przyrządzanych potraw. Także dzisiaj warzywa cebulowe, w tym czosnek, por oraz cebula, są cenionymi, niezastąpionymi przyprawami, bez których nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie wielu dań, ale i roślinami leczniczymi, polecanymi przy wielu dolegliwościach.

Nasz asortyment

 • Por

  por-180-110

  Por, oprócz tego że smaczny i aromatyczny, zwłaszcza w porównaniu do innych warzyw cebulowych, jest także bardzo zdrowy.

 • Czosnek

  czosnek-180-110

  Mimo iż nieco odstrasza zapachem i ostrym smakiem, czosnek to warzywo zdrowe i cenne dla organizmu.Nasz asortyment

 • Najwyższa jakość produktów

  Dostępne w MAKRO warzywa, w tym warzywa cebulowe, to produkty pewne – świeże, wysokiej jakości, przechowywane w prawidłowy sposób i transportowane zgodnie z najnowszymi wyznacznikami. Pochodzą od sprawdzonych producentów, dlatego sięgając po nie, możesz mieć pewność, że dokonujesz doskonałego wyboru.

 • Szeroki asortyment

  Wybierając się po warzywa do MAKRO, zawsze możesz mieć pewność, że w szerokiej ofercie znajdziesz wszystkie produkty, jakie w danym momencie będą dla Ciebie niezbędne. MAKRO stale poszerza asortyment oferowanych owoców oraz warzyw, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich Klientów.

 • Korzystne ceny

  Jeżeli zależy Ci nie tylko na jakości kupowanych produktów, ale także na ich dobrej cenie, z powodzeniem możesz zaufać MAKRO. Oferowane warzywa oraz owoce pochodzą od sprawdzonych dostawców, z którymi zawierane są korzystne dla obu stron umowy, dlatego MAKRO może zagwarantować Ci naprawdę rozsądne ceny swoich produktów.

 • Wykwalifikowana kadra

  Sprzedawcy pracujący na stoisku z warzywami i owocami w MAKRO to profesjonaliści, którzy przeszli szkolenia w zakresie oferowanych produktów. Dlatego w czasie dokonywania zakupów możesz zawsze poprosić o radę w wyborze owoców i warzyw, także cebulowych, jak również o sugestie odnośnie do ich spożywania czy przyrządzania.

MAKRO działa w Polsce już 20 lat, zyskując zaufanie Klientów dzięki wysokiej jakości wszystkich oferowanych produktów, a także takiemu przygotowywaniu asortymentu, aby spełniał on wymagania nawet najbardziej wybrednych i wymagających osób. Dostępne w MAKRO owoce i warzywa, w tym warzywa cebulowe, to gwarancja jakości i świeżości, a także pełni wartości odżywczych. Zapoznaj się bliżej ze szczegółami oferty.

Powiązane kategorie produktów

warzywa-owoconosne-300-80

Warzywa owoconośne

warzywa owoconośne w hurtowni makro
Jeżeli zależy Ci na urozmaiceniu codziennych posiłków i zapewnieniu sobie odpowiedniej dawki witamin oraz minerałów, sięgnij po warzywa owoconośne – smaczne, zdrowe, dzięki którym na Twoim talerzu nigdy nie będzie nudno! Szybko odczujesz także wyjątkowe korzyści płynące z regularnego ich spożywania. Polecamy na każdy dzień!

Dowiedz się więcej o warzywach owoconośnych
warzywa-dyniowate-300-80

Warzywa liściowe

warzywa liściowe w hurtowni makro
Warzywa liściowe to szeroka grupa smacznych i zdrowych roślin, korzystnie wpływających na poziom insuliny we krwi, działających przeciwnowotworowo i bogatych w składniki odżywcze. Sałata, szpinak czy koperek idealnie smakują na surowo, a także w postaci przetworzonej - sięgajmy więc po nie jak najczęściej, a zapewnimy sobie zdrowie na długo.

Dowiedz się więcej o warzywach liściowych
warzywa-cebulowe-300-80

Warzywa dyniowate

warzywa dyniowate w hurtowni makro
Niedoceniane jeszcze w polskiej kuchni, ale coraz bardziej popularne warzywa dyniowate to skarbnica witamin oraz minerałów i błonnika. Dynia, cukinia czy kabaczek powinny gościć na naszych stołach nawet codziennie, wzbogacając dietę w cenne składniki odżywcze i dostarczając niesamowitych kulinarnych doznań.

Dowiedz się więcej o warzywach dyniowatych

Powiązane usługi

dostawy dla twojego lokalu w hurtowni makro

Dostawy do Twojego lokalu

Od 2011 r. oferujemy naszym Klientom HoReCa wszechstronną, szybką i sprawnie działającą usługę dostaw, zyskując w ten sposób kolejną przewagę konkurencyjną. Dowozimy cały potrzebny Klientowi asortyment, a nie tylko wybrane towary, gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów (dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego).

Dowiedz się więcej o dostawach do lokalu

Rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak: RIOBA, Hendi, Bartscher, Igloo, Cold, Roller Grill, MaGa, Whirlpool czy HoReCa Select, opatrzonej gwarancją na 24 miesiące oraz możliwością darmowego montażu.

Dowiedz się o rozwiązaniach dla gastronomii

Gwarancja najwyższej jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby kupowane przez Państwa produkty spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego. Zważając na fakt, iż prowadzą Państwo również przedsiębiorstwa związane z produkcją, przetwarzaniem lub dystrybucją żywności uważamy, iż spełnienie wymogów prawa żywnościowego powinno być naszym wspólnym priorytetem.

Dowiedz się więcej o gwarancji najwyższej jakości