MAKRO zajmuje się kompleksową i wieloaspektową obsługą lokali gastronomicznych, które w swojej ofercie mają wszelkiego rodzaju owoce morza. Lata doświadczeń na polskim rynku sprawiły, iż stworzyliśmy niezwykle bogatą ofertę produktów, które bez wątpienia zaspokoją wymagania Twoje oraz Twoich klientów.


Asortyment

 • Krewetki

  krewetki-180x110

  Krewetki mają białe, lekko słonawe mięso. Są świetnym dodatkiem do sałatek, potraw z ryżem czy makaronem.

 • Małże

  malze-180x110

  Małże charakteryzują się wyśmienitym mięsem barwy żółtej, czerwonej lub pomarańczowej (w zależności od odmiany).

 • Kalmary

  kalmary-180x110

  Kalmary (kałamarnice) to głowonogi. Dobrze smakują smażone, pieczone oraz grillowane, można je również marynować.

 • Ośmiornice

  osmiornice-180x110

  Ośmiornice to mięczaki o białym, delikatnym mięsie, nieco gumowatym, jednak niezwykle pożywnym.

 • Homary

  homary-180x110

  Homary, bliscy krewni naszego polskiego raka, charakteryzują się białym mięsem o niezwykle delikatnym smaku.

 • Raki

  raki-180x110

  Raki posiadają delikatne, białe mięso, pozyskiwane z odwłoka.

 • Ślimaki

  slimaki-180x110

  Ślimaki są mięczakami o chudym mięsie, bogatym w białko i cenne minerały.

 • Langustynki

  langustinki-180x110

  Langustynki są podobne do homarów, jednak nie posiadają szczypiec. Mają białe mięso, delikatne i bardzo smaczne.Może Cię zainteresować także


Dowiedz się więcej o owocach morza w MAKRO

 • Formy produktów

  Odwiedź hurtownie MAKRO i wybierz produkt najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Owoce morza dostępne są w 3 formach: żywe, świeże i mrożone.

 • Szeroki asortyment

  W ofercie MAKRO znajdziesz wszystkie jadalne skorupiaki i mięczaki, zarówno spotykane już na polskich stołach: raki, krewetki, kalmary i małże, jak i bardzo popularne w krajach śródziemnomorskich: ośmiornice, homary i langustynki. Zaskoczy Cię bogactwo smaków owoców morza, którymi dysponujemy.

 • Zawsze świeże

  Owoce morza w hurtowniach MAKRO, pochodzą głównie z Morza Śródziemnego i Północnego. Specjalnie przystosowany łańcuch logistyczny utrzymuje świeżość przez cały okres transportu i przechowywania. Jakość jest skrupulatnie badana, byś miał pewność, że kupujesz świeży towar.

  Sprawdź jak rozpoznawać świeżość


Dzięki nam zyskasz dostęp do najwyższej jakości owoców morza w korzystnej cenie. Jeśli zechcesz, owoce morza będziemy regularnie dostarczać bezpośrednio do Twojej firmy od 3 do 5 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb. Posiadamy najszerszy asortyment owoców morza w Polsce, często organizujemy degustacje, w czasie których możesz przekonać się o wyśmienitym smaku oferowanych przez nas produktów. Nasi specjaliści chętnie doradzą, który produkt wybrać. Sprawdź naszą ofertę.

Platforma rybna w MAKRO

Jakość gwarantowana!

Platforma Rybna jest jedną z platform logistycznych MAKRO, na którą codziennie dostarczane są świeże ryby i owoce morza. Tam przechodzą pierwszą, wnikliwą kontrolę jakości, która jest decydująca, ponieważ na tym etapie dostawa może zostać odrzucona – jeśli nie spełnia wszystkich wymogów jakościowych, bądź przyjęta i rozesłana do poszczególnych hal MAKRO.

Poznaj Platformę Rybną »
platforma-rybna

Możesz być również zainteresowany


Powiązane usługi

dostawy do twojego lokalu w hurtowni makro

Dostawy do Twojego lokalu

Od 2011 r. oferujemy naszym Klientom HoReCa wszechstronną, szybką i sprawnie działającą usługę dostaw, zyskując w ten sposób kolejną przewagę konkurencyjną. Dowozimy cały potrzebny Klientowi asortyment, a nie tylko wybrane towary, gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów (dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego).
rozwiazania dla gastronomii w hurtowni makro

Rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak: RIOBA, Hendi, Bartscher, Igloo, Cold, Roller Grill, MaGa, Whirlpool czy HoReCa Select, opatrzonej gwarancją na 24 miesiące oraz możliwością darmowego montażu.
szkolenia w hurtowni makro

Szkolenia

Prowadzisz Sklep i zastanawiasz się jak zwiększyć zyski i wyróżnić się na tle konkurencji? Weź udział w szkoleniach AEP MAKRO i skorzystaj z porad ekspertów oraz doświadczonych praktyków.