Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Horeca Select

Odkryj markę Horeca Select, czyli profesjonalną linię produktów dedykowanych Klientom z sektora gastronomiczno-hotelarskiego.

Marka ta oferuje wysokiej jakości produkty spożywcze oraz artykuły przemysłowe, niezbędne do prowadzenia restauracji na najwyższym poziomie.
 • wysoka jakość
 • staranna selekcja produktów
 • odpowiednie rozmiary opakowań
 • konkurencyjna cena
to cechy charakterystyczne wszystkich produktów Horeca Select.Produkty spożywcze od A do Z

Horeca Select to wszystko dla profesjonalnych potrzeb Twojej kuchni. Korzystając z szerokiej gamy produktów Horeca Select możesz komponować Swoje menu od przystawki do deseru. W portfolio marki Horeca Select znaleźć można nie tylko podstawowe produkty w pakowaniach dogodnych dla właścicieli lokali gastronomicznych, ale także specjalistyczne, takie jak: frytury, kalibrowane warzywa i owoce, wysokotłuszczowe sery czy makarony, które nadają się do dwuetapowego gotowania.

Dowiedz się więcej »

 

Kuchnia dobrze wyposażona

Wysoka jakość produktów Horeca Select dotyczy również artykułów wyposażenia kuchni. W funkcjonalnej i efektywnej kuchni nie może zabraknąć profesjonalnego noża, garnka, patelni czy pojemników ze stali nierdzewnej. Horeca Select oferuje szeroką gamę tego asortymentu.

Dowiedz się więcej »

 

Kuchnia czysta i bezpieczna

Bezpieczeństwo i profesjonalizm to nasze priorytety, dlatego na potrzeby profesjonalistów przygotowaliśmy szeroka gamę specjalistycznych detergentów Horeca Select. Są to preparaty chemiczne do zmywania, czyszczenia i prania o najwyższych parametrach rynkowych wyprodukowane dla grupy METRO w Niemczech.

Dowiedz się więcej »

 

Nowości Horeca Select

Nieustannie pracujemy nad wzbogaceniem asortymentu. Sprawdź nowości produktowe Horeca Select, jakie ostatnio wprowadziliśmy na rynek!

Dowiedz się więcej »

 


Dlaczego warto kupować Horeca Select?

 1. BEZPIECZEŃSTWO I NAJLEPSZA JAKOŚĆ
  Produkcję powierzyliśmy certyfikowanym dostawcom. Dzięki wsparciu niezależnych laboratoriów zewnętrznych, MAKRO weryfikuje właściwości fizyczne, chemiczne i mikrobiologiczne swoich produktów. Ponadto kolejne etapy produkcji oraz dystrybucji podlegają regularnej kontroli. Na każdym produkcie znajduje się informacja na temat jego miejsca czy kraju pochodzenia lub producenta.
 2. KONKURENCYJNE CENY
  Z doświadczenia wiemy, które produkty stanowią filar Twojego biznesu. Produkty masowo używane w Twojej kuchni nie muszą być najniższej jakości, aby Twój biznes był opłacalny. Dlatego produkty o największym znaczeniu w Twoim biznesie mają atrakcyjne ceny w tym segmencie jakości, który Cię najbardziej interesuje. Wybierając z naszej szerokiej gamy produktów Horeca Select, możesz mieć pewność, iż za niższą cenę otrzymasz dokładnie ten sam efekt smaku i poziom jakości, co w przypadku innych marek na rynku.
 3. SZEROKI ASORTYMENT
  W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz produktów. Portfolio Horeca Select zawiera już 1000 artykułów spożywczych i przemysłowych. Staramy się, aby w ważnych dla naszych Klientów kategoriach produktowych zapewnić najbardziej wyczerpujący zakres wyboru. Sprawdź nasz asortyment.
 4. NOWOŚCI I INNOWACJE
  Horeca Select to marka rozwijająca się bardzo dynamicznie. MAKRO wierzy w wartość innowacji, dlatego stale się rozwijamy, proponując naszym Klientom wciąż nowe produkty i rozwiązania. W 2015 roku oferta Horeca Select została poszerzona o 130 nowych produktów. Sprawdź nasze nowości.
 5. FUNKCJONALNE OPAKOWANIA
  Dbamy, aby wielkość i forma opakowania były dostosowane do potrzeb Klientów. Jednocześnie pamiętamy, aby były one łatwe w użyciu i przechowywaniu oraz ułatwiały pracę kucharzy nie tylko podczas przygotowania potraw, ale również w kalkulacji ich kosztów (porcjowania).
 6. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
  Produkty Horeca Select zostały specjalnie zaprojektowane, aby uczynić Twoją pracę łatwiejszą. Wiemy jak dużo czasu wymaga odpowiednie przygotowanie dań, dlatego projektując nasze produkty, staramy się skrócić czas wykonania potraw. Dzięki temu planowanie i organizacja pracy mogą być zoptymalizowane, a Twój czas przeznaczony na inne biznesowe działania.
 7. ASORTYMENT Z CAŁEGO ŚWIATA
  MAKRO stawia przede wszystkim na artykuły produkowane w Polsce. Produkty te stanowią ponad 90% naszej oferty. Jako międzynarodowa sieć zaopatrująca Klientów biznesowych staramy się również wykorzystać nasze relacje z najlepszymi producentami zagranicznymi. Dzięki łączeniu mocy zakupowych z innymi krajami jesteśmy w stanie zaproponować Ci produkty z całego świata w najlepszej cenie.
 8. SZYTE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB
  Znając specyficzne wymagania różnych profili gastronomii – restauracji, pizzerii, fast food, cateringu, hoteli oraz kantyn i stołówek – nieustannie staramy się zaspokoić potrzeby naszych Klientów. To właśnie oni służą nam swoim doświadczeniem i radą, będąc często inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań.
 9. CAŁOŚCIOWE ROZWIĄZANIA
  Chcemy Cię wspierać i uczynić Twój dzień pracy łatwiejszym. Dlatego budując rozwiązania biznesowe, staramy się zaspokoić Twoje potrzeby od A do Z, tak aby MAKRO stało się jedynym miejscem zaopatrzenia, do którego musisz się udać.

Zobacz jak bogaty jest asortyment Marek własnych MAKRO


Jakość w MAKRO

Jakość w MAKRO

Dokładamy wszelkich starań, aby kupowane przez Ciebie produkty spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego.

Dowiedz się więcej o jakości w MAKRO »

Zamów dostawę

Zamów dostawę

Zamawiaj towary z hali z bezpośrednią dostawą do swojego hotelu, restauracji, baru!

Dowiedz się więcej o dostawach w MAKRO »

Zdobywaj wiedzę

Zdobywaj wiedzę

Rozwijaj swoje umiejętności i zdobywaj wiedzę potrzebną do prowadzenia codziennego biznesu.

Dowiedz się więcej o szkoleniach w MAKRO »