Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

H-line - Komfort Twoich gości

Marka H-line to specjalnie przygotowana linia produktów dla najbardziej wymagających klientów z branży HoReCa. Łączy w sobie nowoczesny wygląd i wysoką jakość oferowanych arykułów, będących odpowiedzią na wszelkie potrzeby sektora gastronomiczno-hotelarskiego.

Rozwiązania oferowane przez H-line zaspokoją nawet najbardziej wysmakowane gusta:


  • Rozwiązania do sypialni – komfortowy i spokojny sen zapewnia pełna gama wyposażenia hotelowego od pościeli do poduszek, a perfekcyjne wykonanie jest gwarancją najwyższej jakości.
  • Rozwiązania do łazienek – miękkość ręczników i gustowne rozwiązania tekstyliów idealnie współgrają z szerokim wachlarzem kosmetyków łazienkowych.
  • Rozwiązania do restauracji – harmonijne linie kieliszków i szklanek oraz eleganckie linie obrusów stworzą doskonałą kompozycję każdego stołu, zapewniając niepowtarzalny nastrój przy śniadaniu, popołudniowej kawie, czy wykwintnej kolacji.
  • Rozwiązania dla cateringu – doskonale skomponowany asortyment, niezbędny do obsługi imprez, bankietów i konferencji, umożliwi przygotowanie zarówno efektownego bufetu, jak i pełnego posiłku.

Marka H-line kreuje unikalną przestrzeń wrażeń, w której każda chwila jest niezacieralnym, zmysłowym doznaniem, doskonałego połączenia komfortu, elegancji i wysokiej jakości.


Zobacz jak bogaty jest asortyment Marek własnych MAKRO