Jak sprawić, by powierzchnie dłużej wyglądały jak nowe

higiena-w-kuchniach-hero

Każdy oczekuje lepszych rezultatów przy mniejszym wysiłku. Systematyczna konserwacja powierzchni zapobiegnie nawarstwianiu się brudu i sprawi, że powierzchnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz będą dłużej wyglądały jak nowe – Twoi goście na pewno to zauważą.

P&G Professional Mr. Proper Hypobleach
Do powierzchni z trawertynu, ceramiki i winylu wypróbuj środek czyszczący P&G Professional Mr. Proper Hypobleach. Zabija 99,99% bakterii i zapewnia doskonałą czystość – radząc sobie nawet z lepkimi, tłustymi plamami!
Mr. Proper Sensitive
Bezpieczny nawet w zetknięciu z marmurem, lakierowanym drewnem, ceramiką i kamieniem, płyn do czyszczenia Mr. Proper Sensitive zapewnia doskonałe czyszczenie delikatnych powierzchni.
Mr. Proper Universal
Do podłóg ceramicznych, laminowanych, z linoleum i impregnowanego drewna wypróbuj uniwersalny płyn do czyszczenia Mr. Proper Universal . Łatwe mycie bez potrzeby spłukiwania.
Mr.Proper 3in1 Multi-purpose & Glass
Do stali nierdzewnej, stołów, biurek, krzeseł, telefonów, klamek, okien,luster, blatów i ekranów, użyj Sprayu Mr.Proper 3in1 Multi-purpose & Glass, który zapewni doskonałe efekty.
Środek do toalet Mr. Proper
Do emalii i innych materiałów, z których wykonane są muszle klozetowe, wypróbuj  środek do toalet Mr. Proper. Zapewnia długotrwały połysk, higieniczną czystość i świeży zapach.
Fairy Lemon Professional
Do garnków, patelni, zastaw stołowych i szkła użyj płynu Fairy Lemon Professional – 1 butelka wystarczy na umycie nawet do 5000 talerzy.
Fairy Expert
Do wszystkich powierzchni kuchennych, takich jak podłogi i ściany, powierzchnie robocze, kuchenki i naczynia, okapy, grille i frytownice, wypróbuj Środek w płynie do mycia zatłuszczonych powierzchni kuchennych Fairy Expert,  który jest pięciokrotnie silniejszy w walce z tłuszczem (w porównaniu ze zwykłym płynem do mycia naczyń Fairy).
Spray do kuchni Fairy
Do wszystkich powierzchni kuchennych, takich jak powierzchnie robocze,zlewy, płyty kuchenek i kafelki, zastosuj Spray do kuchni Fairy, który jednocześnie czyści i dezynfekuje.