Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO Cash and Carry Polska SA to lider wśród hurtowni oferujących materiały i urządzenia biurowe niezbędne w każdym przedsiębiorstwie, zarówno mniejszym, jak i większym. Bogata oferta, dostosowana do potrzeb polskiego Klienta biznesowego, korzystne ceny, a także profesjonalna, wykwalifikowana obsługa, to niewątpliwe atuty, obok których ciężko przejść obojętnie. Dokonując zakupów w MAKRO, niezależnie od tego, po jakie towary sięgniesz, zawsze możesz być pewien ich najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej specjalnie dla Ciebie oferty. Zapewniamy, że decydując się na nawiązanie współpracy z MAKRO, nie będziesz zawiedziony.


ProduktyNasz asortyment

 • Szeroki asortyment produktów

  MAKRO oferuje Ci tak dużą różnorodność produktów. Znajdziesz wśród nich zarówno urządzenia biurowe, niezbędne dla codziennego prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy.

 • Doświadczenie

  Dzięki niemal dwudziestu latom działalności na polskim rynku MAKRO jest zaufanym dystrybutorem materiałów biurowych, dobrze znającym potrzeby Klienta biznesowego. Dostępne w sklepach produkty są towarem najwyższej jakości w korzystnych cenach.

 • Stałe monitorowanie cen

  MAKRO stale monitoruje rynek i konkurencję, porównując ceny swoich produktów z tymi oferowanymi przez inne hurtownie. • Zakupy internetowe

  Dla Klientów biznesowych o nienormowanym czasie pracy MAKRO stworzyło sklep internetowy Biuro Online, gdzie można przejrzeć ofertę, a także złożyć zamówienie.

Wśród oferowanych przez MAKRO produktów, obok wielu niezbędnych każdego dnia w biurze akcesoriów i urządzeń, znajdziesz taśmy biurowe, które przydadzą się zarówno w firmie, jak i w domu czy w szkole. Idealnie sprawdzą się, do sklejania różnych powierzchni, mocowania przedmiotów do powierzchni, różnych napraw, pakowania czy uszczelniania. Warto zadbać, aby były zawsze pod ręką.
W ofercie MAKRO znajdziesz taśmy biurowe wielu marek, różniące się przeznaczeniem i cenami, ale wszystkie wysokiej jakości. Dostępne marki to ARO, SIGMA, SCOTCH, PATTEX, FENIKS oraz TESA TAPE. Wśród nich znajdziesz taśmy biurowe samoprzylepne, taśmy dwustronne, niezwykle silne i odporne taśmy typu Power Tape Pattex, a także inne przydatne akcesoria, takie jak podajniki, dozowniki czy oklejarki do taśm, bardzo praktyczne i ułatwiające ich użytkowanie.


Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

oferta nożyczek w hurtwoni makro

Nożyczki

Ciężko wyobrazić sobie biuro, firmę czy dom bez nożyczek, po które sięgamy właściwie codziennie. Potrzebne do przecinania papieru, tkanin, a także innych materiałów, wycinania itp., są akcesoriami, które zawsze warto mieć pod ręką. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem nożyczek dostępnych w MAKRO.

Dowiedz się więcej o nożyczkach
oferta organizatorów i organizerów biurowych w makro

Organizatory i organizery biurowe

Kluczem do efektywności każdej pracy jest jej dobra organizacja. Ułatw sobie zadanie, dbając o ergonomię na stanowisku pracy i elegancki design i sięgnij po przyborniki i organizery na biurko, a na pewno poczujesz różnicę. Teraz przybory do pisania, karteczki do notatek i inne akcesoria będziesz mieć zawsze pod ręką. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o organizatorach i organizerach biurowe
oferta kopert w hurtowni makro

Koperty

Taśmy to akcesoria niezbędne w każdym biurze, potrzebne w wielu sytuacjach dnia codziennego. Przydadzą się także w domu czy szkole, m.in. do sklejania papieru, tektury, podklejania zdjęć, przygotowywania paczek do wysyłki itp. Poznaj pełną ofertę taśm biurowych dostępnych w MAKRO i wybierz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o kopertach

Może zainteresować Cię również:

Asortyment zszywaczy w MAKRO