Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Papier biurowy jest w każdej firmie jednym z podstawowych artykułów codziennego użytku. Drukowanie faktur, ofert handlowych i prezentacji to bazowy element działań operacyjnych przedsiębiorstwa. Papier jest także nadal jedną z najpopularniejszych form przekazywania i archiwizowania informacji.Nasz asortyment

 • Szeroka oferta artykułów

  Wszystko czego potrzebujesz czeka na Ciebie w MAKRO. Pełna oferta asortymentu i akcesoriów biurowych. Zapewniamy pełną ofertę artykułów i akcesoriów biurowych.

 • 20 letnia tradycja

  20 lat MAKRO w Polsce – jesteśmy sprawdzonym i stabilnym partnerem biznesowym, obsługujemy licznych klientów biznesowych.

 • Wygodne zakupy

  Zarówno w halach MAKRO jak i Sklepie internetowym MAKRO Biuro Online umożliwiliśmy płatność kartami płatniczymi. • Zakupy online

  Zamów papier biurowy przez internet w Sklepie internetowym MAKRO Biuro Online, oszczędzając w czas i pieniądze. Towar dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce.

Zarówno w halach MAKRO jak i w sklepie Biuro Online zapewniamy Ci dostęp do szerokiego wyboru papieru biurowego. Znajdziesz tutaj produkty do każdego zastosowania. Jeśli potrzebujesz asortymentu w przystępnej cenie i spełniającego Twoje oczekiwania pod kątem jakości - skieruj uwagę w kierunku produktów marki ARO. Jeśli natomiast szukasz bezwzględnie najwyższej jakości bez żadnych kompromisów, marka SIGMA stanowi idealne rozwiązanie. Poza produktami marek własnych w hurtowni MAKRO znajdziesz także produkty innych producentów, takich jak Pol Speed, Pol Lux, Pol Jet, Pol Color Laser, HP, Emerson.

ProduktyMarki własne SIGMA i AROPowiązane kategorie produktów

Fotele i krzesła biurowe

Dobierz fotel biurowy do swojej sylwetki i charakteru pracy. Wygoda i ergonomia stanowiska pracy są niezwykle ważnymi czynnikami wpływającymi na efektywność pracy. Zadbaj o komfort pracy swój i swoich pracowników.

Dowiedz się więcej o fotelach i krzesłach biurowych

Segregatory

Zadbaj o przejrzystość i czytelność Twojego firmowego archiwum. Wyposaż swoje biuro w segregatory w różnych rozmiarach i kolorach, przekładki i wkłady do segregatorów, a także koszulki na dokumenty. Odpowiednio prowadzona dokumentacja podniesie efektywność pracy w biurze.

Dowiedz się więcej o segregatorach

Kalendarze

Dbaj o terminowość i punktualność. W biznesie jest to szczególnie ważne, gdyż od Twojej pracy zależą wyniki także innych osób. Zaopatrz się w kalendarz najlepszy dla Ciebie. W MAKRO możesz wybierać spośród bogatej oferty kalendarzy książkowych, ściennych i biurkowych.

Dowiedz się więcej o kalendarzach