Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO to jedna z największych i najbardziej uznanych polskich firm dostarczających materiały biurowe klientom biznesowym, pracującym zarówno w dużych, jak i mniejszych biurach i firmach. Zaufanie na rynku zyskuje dzięki wysokiej jakości produktom, korzystnym, niskim cenom i szerokiej ofercie produktów spełniających wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wybrednych czy wymagających osób. Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, już teraz zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, także tej dotyczącej nożyczek biurowych.

Produkty

 • Noz Biurowy

  Noz Biurowy

  Nóż z ostrzem wymiennym, łamanym, z przyciskiem blokującym. W sprzedaży ostrza wymienne (dług. 12,5 i 15,5 cm) pakowane po 10 szt.

 • Nożyczki Maped Greenlogic

  Nożyczki Maped Greenlogic

  Mają 17 cm długości i w prawie 80% wykonane są z surowców z recyklingu. Ostrze ze stali nierdzewnej.

  Sprawdź produkt w e-sklepie

 • Nożyczki Scotch

  Nożyczki Scotch

  Przeznaczone dla osób oburęcznych, wykonane ze stali nierdzewnej. Dostępne w rozmiarach 18 cm oraz 21 cm.

  Sprawdź produkt w e-sklepie

 • Nozycki Scotch Tytanowe

  Nozycki Scotch Tytanowe

  Nożyczki przeznaczone dla osób oburęcznych, mają długość 20 cm.

 • Nozycki Maped Ultimate

  Nozycki Maped Ultimate

  Mają ostrza ze stali nierdzewnej i miękkie wnętrza uchwytów. Ich długość to 17 cm. Dożywotnia gwarancja.

 • Nożyczki Wedo

  Nożyczki Wedo

  Ostrze ze stali nierdzewnej jest odporne na korozję, a wygodny uchwyt bardzo ułatwia pracę.

 • Nozycki Buromax

  Nozycki Buromax

  Posiadają ostrza tnące ze stali nierdzewnej i ergonomiczny kształt. Mają długość 21 cm.

  Sprawdź produkt w e-sklepieMarki własne SIGMA i ARO


Dowiedz się więcej

 • Szeroki asortyment

  Niezaprzeczalną zaletą zakupów w MAKRO jest bardzo szeroka oferta produktów dostępnych w sklepach tej sieci. Firma posiada w swoim asortymencie nie tylko dużą różnorodność materiałów biurowych, ale też liczne wersje jednego typu przedmiotu, posiadające odmienne parametry, dzięki czemu łatwo zaspokaja oczekiwania klienta. Znajdziesz więc tutaj nożyczki przystosowane do cięcia różnych materiałów, przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

 • Wysoka jakość

  W przypadku firmy MAKRO wysoka jakość proponowanych produktów nie wiąże się z wysokimi kosztami. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli możliwość zaopatrzenia się w materiały biurowe w konkurencyjnych cenach, stąd ustalamy je, porównując i konfrontując z cenami rynkowymi.

 • Zakupy online

  Firma wychodzi naprzeciw potrzebom klienta - w trosce o jego czas, w celu ułatwienia współpracy powstał internetowy sklep MAKRO Biuro-Online. Szybkie i bezproblemowe odnalezienie potrzebnych produktów, możliwość złożenia zamówienia z gwarancją dostarczenia go bezpośrednio do firmy to chwalona przez przedsiębiorców alternatywa dla osobistego odwiedzania punktów dystrybucji.

MAKRO oferuje pełen asortyment niezbędnych w każdym biurze akcesoriów. Wśród nich znajdują się nożyczki, bez których ciężko wyobrazić sobie wiele codziennych czynności w każdym przedsiębiorstwie, a także w domu czy w szkole. W naszej ofercie znajdziesz więc nożyczki biurowe, nożyczki idealne dla osób leworęcznych, nożyczki idealne dla dzieci, a także nożyczki do profesjonalnego, przeznaczone do cięcia specjalnych materiałów użytku takich marek jak SCOTCH oraz MAPED. W zależności od swoich potrzeb i oczekiwań będziesz mógł wybrać nożyczki z różnych przedziałów cenowych, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, które będą służyły Tobie, Twoim dzieciom czy pracownikom przez długi czas i z których jakości będziesz na pewno zadowolony.

Powiązane kategorie produktów

powiazane-papier-fotograficzny

Papier fotograficzny

Papier fotograficzny to papier to zadań specjalnych, polecany zwłaszcza wówczas, gdy zależy Ci na wysokiej jakości wydruków, np. zdjęć, projektów, folderów reklamowych czy prezentacji. W MAKRO znajdziesz szeroką gamę papierów fotograficznych w różnych rozmiarach i różnej gramatury, na pewno więc wybierzesz coś w sam raz dla siebie. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty!

Dowiedz się więcej o papierze fotograficznym
powiazane-koperty

Koperty

Wysyłka ważnych dokumentów czy towarów o mniejszych gabarytów to często codzienność wielu z działających obecnie na polskim rynku firm. Niezbędnym akcesorium w tym zakresie są koperty. W MAKRO znajdziesz koperty występujące w różnych wariantach kolorystycznych i wielu rozmiarach. Poznaj szczegóły naszej oferty już teraz.

Dowiedz się więcej o kopertach
powiazane-papier-wizytówkowy

Papier wizytówkowy

Wysokiej jakości papier wizytówkowy to podstawa, jeżeli chcemy przygotować efektowne zaproszenia, dyplomy czy wizytówki. Zobacz ofertę MAKRO z papierem wizytówkowym przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Dowiedz się więcej o papierze wizytówkowym