Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Hurtownia MAKRO to największy i najpopularniejszy działający na polskim rynku dystrybutor artykułów dla firm oraz biur. Od niemal dwudziestu lat staramy się poznać dobrze potrzeby klientów biznesowych i sprostać ich wymaganiom oraz oczekiwaniom, dlatego stale ulepszamy naszą ofertę, zapewniając konkurencyjne ceny i wysoką jakość wszystkich naszych produktów. Jeżeli chcesz zostać naszym partnerem i dokonywać satysfakcjonujących zakupów, już teraz zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, w tym oferty dotyczącej linijek, a nie będziesz zawiedziony.

Produkty

 • Linijka Leniar roller

  Linijka Leniar roller

  Wielofunkcyjna linijka z wygodnym uchwytem ułatwiającym pracę.

 • Linijka aluminiowa biurowa

  Linijka aluminiowa biurowa

  Wykonana z anodowanego aluminium linijka z gumą przeciwpoślizgową pod spodem.

 • Przykładnica plastikowa

  Przykładnica plastikowa

  Przykładnica długości 50 cm, wykonana z plastiku, w kształcie litery T.Nasz asortyment

 • 24 godziny na dobę

  Mając na uwadze nieregulowany czas pracy przedsiębiorców, dostosowaliśmy godziny pracy naszych sklepów do ich potrzeb. W MAKRO możesz robić zakupy od poniedziałku do niedzieli niemal przez całą dobę, a w okresie szczególnego natężenia klientów – 24 godziny na dobę.


 • Korzystne ceny

  Wszystkie nasze produkty oferujemy w korzystnych cenach. Regularnie kontrolujemy sytuację na rynku i ceny u naszej bezpośredniej konkurencji, dbając o to, abyś robiąc u nas zakupy, wiedział zawsze, że nie przepłacasz.

 • Doświadczenie

  Nasza firma działa na polskim rynku już od ponad dwóch dekad. Przez ten okres dobrze poznaliśmy sytuację przedsiębiorców w Polsce, ich potrzeby i wymagania, dostosowaliśmy także naszą ofertę do ich oczekiwań, stąd robiąc u nas zakupy, zawsze możesz mieć pewność, że okażą się one strzałem w dziesiątkę, zarówno pod względem jakości produktów, jak i ich ceny.

 • Zakupy online

  Jeżeli wolisz nowoczesne formy robienia zakupów, możesz odwiedzić nasz sklep internetowy MAKRO Biuro Online. Bez problemu znajdziesz w nim wszystkie potrzebne artykuły biurowe, wybierzesz spośród nich to, czego potrzebujesz, a my dostarczymy je we wskazane przez Ciebie miejsce – np. do Twojego domu czy siedziby firmy.

W naszej ofercie znajdują się niezbędne w każdym biurze czy firmie artykuły i urządzenia biurowe, w tym linijki, stosowane powszechnie w wielu przedsiębiorstwach, niezbędne przy rysowaniu prostego odcinka konkretnej długości, mierzeniu większych lub mniejszych odległości itp. Świetnie sprawdzą się w biurach projektowych, szkołach, sekretariatach itp., warto więc zatroszczyć się o to, aby zawsze były pod ręką. W MAKRO znajdziesz linijki plastikowe oraz aluminiowe różnej długości - dostępne rozmiary to 20, 25, 30, 50 oraz 100 cm. Aktualnie w naszej ofercie mamy linijki marek Leniar oraz MAPED.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Albumy ofertowe

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zrobić wrażenie na potencjalnych klientach, współpracownikach, dobrze wypaść na szkoleniu czy prezentacji itp., zainwestuj w wysokiej jakości albumy ofertowe. W MAKRO znajdziesz bogaty asortyment tych produktów, dlatego już teraz poznaj szczegóły naszej oferty.

Dowiedz się więcej o albumach ofertowych

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem

Laminatory

Chcesz oferty handlowe efektownie się prezentowały, a także zostały zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych? Zainwestuj w laminator i zabezpieczaj je folią w swoim domu czy biurze, a na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o laminatorach