Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Istnieje szereg artykułów, bez których sprawne funkcjonowanie firmy czy biura byłoby kłopotliwe. Jeżeli więc zależy Ci na kompleksowym wyposażeniu swojego przedsiębiorstwa w niezbędne na co dzień produkty, zaufaj MAKRO. Przygotowaliśmy dla Ciebie korzystną ofertę, gwarantując najwyższą jakość naszych artykułów biurowych i korzystne ceny. Dzięki temu, robiąc u nas zakupy, zawsze będziesz mieć pewność, że dokonujesz dobrego wyboru.

Nasz asortyment

 • Monitoring

  Dzięki stałemu monitoringowi konkurencyjnych hurtowni wszystkie nasze produkty kupisz w atrakcyjnych cenach. Dlatego obdarzając nas zaufaniem i dokonując u nas zakupów, będziesz mógł mieć pewność, że nie przepłacasz.

 • Konkurencyjne ceny

  Gwarantujemy szeroką gamę naszych produktów, dostępnych w konkurencyjnych cenach, wysokiej jakości, co ułatwi Ci dokonanie wyboru, z którego będziesz zadowolony pod każdym względem.

 • Tradycja

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z firmami w całej Polsce znamy dobrze Klientów biznesowych i ich potrzeby. Kupując u nas akcesoria biurowe, w tym korektory, możesz mieć pewność, że znajdziesz naprawdę wszystko, czego potrzebujesz.

 • Zakupy online

  Stale optymalizujemy proces zakupowy, dbając o to, abyś miał możliwość kupowania naszych produktów wygodny sposób. Możesz wybrać się do naszych sklepów osobiście lub dokonać zakupu w sklepie internetowym MAKRO Biuro Online - szybko i bezpiecznie.

Błędy towarzyszą nieomal każdej dziedzinie naszego życia. Nieodzowne są także w biurze czy firmie, zwłaszcza przy uzupełnianiu różnego rodzaju dokumentów. Z pomocą przychodzą wówczas korektory, pozwalające zatuszować drobne pomyłki na dokumentach, których z jakiegoś powodu nie możemy czy nie chcemy tworzyć od nowa. MAKRO oferuje szeroki wybór korektorów dostosowanych do różnego rodzaju pism czy papierów. Znajdziesz tutaj m.in. korektory w taśmie, czyste, działające precyzyjnie i błyskawicznie, niewidoczne na kserokopiach, korektory szybkoschnące w piórze, korygujące błędy za pomocą płynu znajdującego się w dozowniku, wydobywanego z cienkiej, metalowej końcówki, korektory szybkoschnące z gąbką umożliwiającą precyzyjne rozprowadzanie produktu czy korektory w pędzelku, dobrze kryjące, dokładnie pokrywające korygowane treści. Wśród marek korektorów dominuje firma TIPP-EX, zgodnie z danymi GFK przodująca w Europie, oferująca 3 rodzaje korektorów. W MAKRO znajdziesz też korektory firm UHU, Rapid, Profice czy Pentel.

ProduktyMarki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Albumy ofertowe

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zrobić wrażenie na potencjalnych klientach, współpracownikach, dobrze wypaść na szkoleniu czy prezentacji itp., zainwestuj w wysokiej jakości albumy ofertowe. W MAKRO znajdziesz bogaty asortyment tych produktów, dlatego już teraz poznaj szczegóły naszej oferty.

Dowiedz się więcej o albumach ofertowych

Laminatory

Chcesz oferty handlowe efektownie się prezentowały, a także zostały zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych? Zainwestuj w laminator i zabezpieczaj je folią w swoim domu czy biurze, a na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o laminatorach

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem