Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Otwarte niedziele – zapraszamy do sklepów I restauracji naszych klientów!

sklepy i restauracje naszych klientów

KAMPANIA OTWARTA NIEDZIELA wsparciem dla naszych klientów

Blisko 13.000 restauracji, sklepów i lokali usługowych dołączyło do Międzynarodowego Dnia Własnego Biznesu.

Poprzez kampanię w mediach i publikacje ofert promocyjnych naszych klientów na www.dzien-wlasnego-biznesu.pl łączymy świat biznesu z konsumentami końcowymi.

Dodatkowo rozpoczęliśmy kampanię „Otwarta niedziela”, której celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie sektora handlowo-usługowego,

który zaprasza do zakupów i odwiedzania restauracji w każdą Niedzielę. Jako lokalne biznesy mogą odpowiadać na potrzeby konsumentów, prowadząc sprzedaż i swoje usługi w Niedzielę.

Na naszej stronie konsumenci znajdą listę otwartych w Niedziele wybranych biznesów.  Wspieramy przedsiębiorców i reklamujemy ich lokale bo wiemy jak wielką pasję i wysiłek wkładają w swój biznes.RAPORT Z BADANIA  „Pytanie do Przedsiębiorcy”*

 

43% ankietowanych przedsiębiorców potwierdza, że prowadzenie własnej działalności ma duży wpływ na ich codzienny tryb życia.

Przedsiębiorcy są bardzo optymistyczni: znaczna większość (89%) założyłaby biznes ponownie, chociaż robiąc to, prawie 1/3 obawiała się niedostatecznych przychodów. 

*Raport przygotowano na podstawie badania opinii publicznej przeprowadzonego w październiku 2019 r. przez APCO Insight, grupa badawcza APCO Worldwide, metodą CAWI (bezpośredni wywiad prowadzony drogą internetową wspomagany komputerowo) na próbie 1000 panelistów - konsumentów, w tym 150 przedsiębiorców.

POLACY DOCENIAJĄ MAŁYCH I SREDNICH PRZDSIEBIORCOW

45% Polaków docenia niezależne biznesy, dlatego, że działają one zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. 

60% twierdzi, że wysoka jakość produktów jest jednym z głównych powodów wyboru sklepu „za rogiem”, jako miejsca codziennych zakupów. 

52% pytanych ceni sobie dobrą obsługę. 

42% woli zaopatrywać się w lokalnych sklepach niż przedsiębiorstwach sieciowych. 

Warto pamiętać, że małe i średnie firmy nie tylko wpływają pozytywnie na rozwój gospodarczy, ale stanowią niezwykle cenną i nieodłączną część lokalnych społeczności. Lokalna restauracja to czesto ulubione miejsce na rodzinne uroczystości, a w osiedlowym sklepie można nie tylko zrobić zakupy, ale i poszukać porady. Za to właśnie Polacy doceniają takie miejsca.

 

ZOBACZ JAK POWSTAWAŁ BANER NA JEDNEJ Z NASZYCH HAL


 

POZNAJ HISTORIĘ NASZYCH KLIENTÓW 

 

Zobacz jak do Katowic zawitał prawdziwy włoski styl. Dlaczego do pizzy nie podają sosów oraz co znaczy "Mangia, Bevi, Ama"? Len Arte to nie tylko świetna kuchnia, ale wyjątkowa rodzinna atmosfera. A świeże owoce, warzywa i zioła przyjeżdząją prosto z MAKRO w nietuzinkowy sposób:)
Zobacz jak powstają ekskluzywne dania podane w formie street food. To nie są zwykłe kanapki. Przygotowane są z najlepszych składników, według wyjątkowych receptur. To street food w formie premium. Poznaj historię Pogromców Meatów i ich właścicieli: Andrzeja Andrzejczaka i Tomasza Tomaszka

 

 

Poznaj smaki Azji w wykonaniu restauracji Shoku. Liderem są dania japońskie, ale widać tu wpływy z całego świata. Kuchnię można zamknąć w dwóch słowach: "asian fusion".


Sprawdź restauracje na mapie

 

WEJDŹ NA STRONĘ ODIDO i sprawdź, które sklepy są otwarte w niedziele!

 

Jeżeli chcesz znaleźć się na Naszej mapie restauracji - napisz do nas!

Email: dzienwlasnegobiznesu@makro.pl