Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Zaangażowanie społeczne

Zaangażowanie społeczne
Nasza działalność skupia się wokół idei zrównoważonego rozwoju na rzecz naszych Klientów, Pracowników oraz ochrony środowiska. Efektywne zarządzanie organizacją oraz dostarczanie niezbędnych zasobów, pozwala nam na skuteczne zaangażowanie w kwestie społeczne i zaspokajanie podstawowych potrzeb. Na tej stronie mogą Państwo zapoznać się z wydarzeniami, w których MAKRO brało udział, a związane one były z zaopatrywaniem w sprzęt gastronomiczny oraz żywność.

MAKRO partnerem akcji "Kucharze Dzieciom"

Sieć hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska włączyła się do akcji charytatywnej "Kucharze Dzieciom", przekazując szkolnym i przedszkolnym stołówkom na Mokotowie profesjonalne sprzęty gastronomiczne. Firma ufundowała również bony na zakupy w halach oraz thermoboxy dla wybranych restauratorów zaangażowanych w projekt.
11. czerwca na warszawskim Polu Mokotowskim odbyła się impreza dobroczynna z cyklu "Kucharze Dzieciom" zorganizowana przez Fundację Szkoła na Widelcu oraz Targ Śniadaniowy.

Dowiedz się więcej
MAKRO partnerem akcji "Kucharze Dzieciom"

MAKRO zrealizowało zamówienie na produkcję paczek  z pomocą humanitarną dla wschodniej Ukrainy

MAKRO zrealizowało zamówienie na produkcję paczek  z pomocą humanitarną dla wschodniej Ukrainy

Warszawa, 18 grudnia 2014 r.: MAKRO Cash & Carry wygrało zapytanie ofertowe na produkcję paczek z pomocą humanitarną zorganizowaną m.in. przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Konwój z zebranymi środkami wyruszył na Ukrainę w środę 17.12.2014 r.

Dowiedz się więcej

MAKRO partnerem SZLACHETNEJ PACZKI

Warszawa, 20 listopada 2014 r.: Już po raz czternasty tysiące polskich rodzin otrzyma wsparcie w ramach SZLACHETNEJ PACZKI. W tym roku MAKRO Cash & Carry, jako jedyna sieć hurtowa, po raz kolejny została partnerem akcji.
Sieć hurtowni MAKRO po raz kolejny czynnie włączyła się w akcję. Oprócz wsparcia finansowego, firma podjęła dodatkowe działania zachęcające swoich klientów do przyłączenia się do projektu oraz ułatwiające skompletowanie paczki.

Dowiedz się więcej
MAKRO partnerem SZLACHETNEJ PACZKI