Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Nowe marki w naszej ofercie!

MAKRO Chef, Premium i Professional to nowe linie produktów dedykowane głównie dla gastronomii. Stworzone specjalnie na potrzeby tej grupy klientów produkty są wyprodukowane w odpowiednich gramaturach i opakowaniach z jasnym i przejrzystym celem zastosowania.

Asortyment powstał przy współpracy szefów kuchni, lokalnych dostawców oraz silnej kontroli jakości każdego składnika co pozwoliło wprowadzić na rynek linię produktów dopasowaną do różnych potrzeb i typów biznesów gastronomicznych.  

Nowe produkty to też nowe pomysły na dania i ich sposób przygotowywania. Inspirujemy szefów kuchni do wychodzenia poza kanon kulinarnych doznań, do poszerzania swojego wachlarza specjalizacji i nabywania większego komfortu pracy w gastronomii.

MAKRO Professional
Profesjonalne sprzęty kuchenne, palniki, patelnie, garnki, zastawy stołowe, kitle kucharskie jaki i ręczniki papierowe i środki czystości codziennego użytku. Makro Professional to jedyna na rynki tak szeroka ofert różnego typu grilli oraz wyposażenia ogródków sezonowych: parasole, promienniki gazowe, grzybki grzewcze, pawilony oraz parasole gastronomiczne.
MAKRO Chef

To marka stworzona w konsultacji z Szefami Kuchni. Najlepsze składniki, lokalne pochodzenie, ekonomiczne, różnej wielkości opakowania dla użytku profesjonalnej kuchni. Certyfikaty jakimi oznaczone są nasze produkty świadczą o wysokiej jakości oraz społecznej odpowiedzialności producentów.

MAKRO Premium

To linia produktów, idealnie nadająca się do tworzenia menu o unikalnym smaku. Egzotyczne surowce, wyszukane smaki, coś co pozwoli Szefowi kuchni trafić w gusta najbardziej wymagających Gości restauracji.


Nowe produkty MAKRO Chef