Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Poznaj nowe marki w naszej ofercie!

MAKRO Chef, Premium i Professional to nowe linie produktów dedykowane głównie dla gastronomii. Stworzone specjalnie na potrzeby tej grupy klientów produkty są wyprodukowane w odpowiednich gramaturach i opakowaniach z jasnym i przejrzystym celem zastosowania.

Asortyment powstał przy współpracy szefów kuchni, lokalnych dostawców oraz silnej kontroli jakości każdego składnika co pozwoliło wprowadzić na rynek linię produktów dopasowaną do różnych potrzeb i typów biznesów gastronomicznych.  

Nowe produkty to też nowe pomysły na dania i ich sposób przygotowywania. Inspirujemy szefów kuchni do wychodzenia poza kanon kulinarnych doznań, do poszerzania swojego wachlarza specjalizacji i nabywania większego komfortu pracy w gastronomii.

MAKRO Professional
Środki czystości oraz wszystkie inne produkty niekonsumpcyjne, w tym narzędzia i urządzenia dla wyspecjalizowanych i doświadczonych grup profesjonalnych klientów.
MAKRO Chef

Produkty spożywcze i półprodukty do przygotowywania potraw z gwarancją zawsze wysokiej jakości, w optymalnych formach opakowania dostosowanych do potrzeb gastronomii oraz atrakcyjną ceną zakupu.

MAKRO Premium
Produkty spożywcze o jakości istotnie przewyższającej standardy dostępne na rynku, dostarczające unikalnych i niezapomnianych doznań kulinarnych.
 


Nowe produkty MAKRO Chef

Cheddar plastry
Ryż paraboiled
Migdaly płatki blanszowane
Kasza gryczana niepalona

Nowe produkty MAKRO Professional

Tylko w MAKRO - MAKRO Chef
Tylko w MAKRO - MAKRO Chef
*Cena bez podatku VAT.