Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Korona Smakosza - korzyści dla restauratorów

Korona Smakosza - korzyści dla restauratorów

Jak Korona Smakosza może pomóc w promocji mojego lokalu?

Korona Smakosza to nagroda ciesząca się prestiżem w wielu miastach – w 2013 roku w plebiscycie wzięło udział ponad 1000 restauracji, barów i kawiarni z całej Polski. Goście restauracji oddali 72 000 głosów na swoje ulubione lokale gastronomiczne. Właściciele nagrodzonych restauracji obserwują wzmożone zainteresowanie swoimi lokalami oraz podwyższoną frekwencję ze strony klientów – nie tylko w trakcie trwania plebiscytu, ale także po jego zakończeniu.
Korona smakosza w liczbach

Co daje Korona Smakosza mojemu lokalowi oraz jego gościom?

W każdym mieście, w którym odbywa się plebiscyt Korona Smakosza nagrody otrzymują zarówno klienci, jak i restauratorzy. Biorący udział w akcji będą mogli oddać swój głos w plebiscycie na ulubioną restaurację, a jednocześnie zdobyć cenne upominki. Restauracje, które otrzymają najwięcej głosów i punktów w poszczególnych kategoriach, zdobędą „Koronę Smakosza” oraz bon na zakupy w hali MAKRO.
Korzyści z udziału w plebiscycie Korona Smakosza

Jak można wziąć udział w plebiscycie?

Aby wziąć udział w Koronie Smakosza należy skontaktować się z Przedstawicielem Hali MAKRO w Twoim mieście lub wydrukować formularz i przesłać go do MAKRO Cash & Carry. Formularz zostanie udostępniony w dniu rozpoczęcia zapisów do Korony Smakosza 2015. Udział w plebiscycie może wziąć każdy lokal w mieście. Uczestnicy konkursu otrzymają gotowe materiały umożliwiające jego przeprowadzenie (regulamin, kwestionariusz dla gości oraz plakat informujący o akcji).
weź udział w plebiscycie Korona Smakosza