Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Rozpocznij sezon na grilla

Rozpocznij sezon na grilla z MAKRO! Majówka coraz bliżej, więc nie ma co zwlekać z kupnem grilla. Zobacz nasz nowy katalog przygotowany specjalnie na ten czas. Znajdziesz w nim propozycje na każdą kieszeń. Szeroki wybór grilów gazowych, węglowych a nawet grill piknikowy, który schowasz do plecaka. Do tego ogromny wybór zestawów mięs do grilla, smaczne przepisy jakich jeszcze nie znasz, oraz żeby zaoszczędzić Ci czasu wybraliśmy naczynia jednorazowe które sprawią że każde spotkań z grillem nie będzie kończyło się stertą naczyń do umycia. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i najnowszym katalogiem na ten sezon!

Podpowiemy, który grill wybrać

 Planujesz grilla w ogrodzie, na balkonie, a może nad rzeką?  Zobacz jak szeroki wybór posiadamy i odwiedź nas a pomożemy wybrać Ci odpowiedni grill tak aby potrawy przygotowywane na świezym powietrzu smakowały jak najlepiej.

LP_kat_grill_griluj_z_pasja_460x200px

Niezbędnik pasjonata grillowania - rozgrzej grill!

Wybór odpowiedniego grilla to nie wszystko. Należy pamiętać również o tym jak odpowiednio go rozgrzać. Znajdziesz u nas duży wybór rozpałek, w tym rozpałkę żelową lub podpałkę z masą zapalniczą a nawet kamienie lawy wulkanicznej!

Zaskocz swoich gości potrawami jakich jeszcze nie znali! Kilka szybkich i prostych dań na grilla, które zadowolą każde podniebienie. Zarówno tradycjonalistów jak i wegetarian. Przystawki a także dania które zadowolą tych z większym apetytem. Dodatkowo możesz zobaczyć jaki asortyment mięs idealnych na grill będziemy mieli dla Ciebie w hali.

Dania podane na plastikowych talerzach wcale nie muszą wyglądać nieciekawie. Coraz częściej możemy spotkać niestandardowe kształy, kolory i faktury. Nie musisz się więc martwić, że Twoje posiłki przy grillu nie zostaną odpowiednio docenione. Zerknij na nasze propozycje i odwiedź nas przed gillowaniem.
Jeżeli jednak zdecydujesz się na tradycyjne podawanie potraw to na pewno będą potrzebne środki, które zapewnią czystość i blask naczyń. Twój grill aby cieszył się dłużej żywotnością również będzie potrzebował odpowiednik środków do czyszczenia.