Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Biznes rozkwita na Wiosnę – akcje i promocje MAKRO

Biznes rozkwita wiosną
Choć na pierwszy dzień wiosny –  21 marca 2017 – przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, już teraz możesz sprawdzić, co specjalnego dla klientów przygotowaliśmy w hurtowni MAKRO, a zapewniamy, że DUŻO będzie się działo. Nowy katalog Zielonej Punktomanii, wyjątkowe rabaty, specjalne ceny, konkursy dla właścicieli lokali gastronomicznych i sklepów detalicznych to tylko część rzeczy, które mamy dla ciebie. Z naszym asortymentem odpowiednio zaopatrzysz swój sklep na wiosnę i zrobisz wiosenne porządki. Dzięki świeżym produktom dostępnym w MAKRO skomponujesz wyjątkowy jadłospis, który zaskoczy twoich gości tak jak na przykład menu pomidorowe . Wiosna 2017 będzie wyjątkowym czasem w hurtowniach MAKRO.

Wiosenne aktywności MAKRO


Zielona Punktomania

Zapunktuj na sezon! Robiąc zakupy wiosenne w hurtowni MAKRO, zyskasz rabaty nawet do -50% na najlepsze produkty znanych marek do domu i ogrodu. Zobacz katalog Zielona Punktomania.


Zobacz katalog Zielona Punktomania »
Zgarnij rabaty na najlepsze produkty - sprawdź katalog

paczki-wielkanocne

Paczki Wielkanocne

Chcesz podziękować pracownikom, kontrahentom, sprawić komuś niespodziankę? Zobacz nasze gotowe zestawy paczek świątecznych!

Zobacz szczegóły »

Kup paczkę »


Nowe gazetki i katalogi, inspiracje i porady

Ożyw wnętrze lokalu, zaskocz gości wiosennym menu lub dodaj wyjątkowe produkty do swojego sklepu. W hurtowni spożywczej MAKRO dbamy o naszych klientów, żebyś zawsze` miał dostęp do różnorodnych produktów najwyższej jakości. Tej wiosny czekają na ciebie nowe gazetki, katalogi, inspiracje i porady.

Zobacz stronę Gazetek i promocji »
biznes-rozkwita-na-wiosne-2d

biznes-rozkwita-na-wiosne-2e

Strefa niskich cen i rabatów dla posiadaczy aplikacji mobilnej, zapisanych na Newsletter i SMS-y

Korzystasz z naszej aplikacji mobilnej, czytasz nasz na newsletter lub otrzymujesz nasze SMS-y? To dobrze, bo interaktywni użytkownicy zyskują dostęp do specjalnych rabatów i cen. Dowiedz się więcej!

Pobierz aplikację mobilną MAKRO »

Zapisz się na newsletter »

Wiosenny start

Konkurs dla zaproszonych sklepów detalicznych i gastronomii już jest! Spełniaj cele obrotowe, zbieraj punkty i wymieniaj na bony! Dla najlepszych extra nagrody! Wycieczka, SPA i ekskluzywne walizki! Szczegóły w regulaminie.

Weź udział »

Box_wiosenny_start_420x160px