Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Drugi nóż Aspero Professional za 1 grosz!

LP_noze1_940x220px

Brytyjska marka Richardson Sheffield to ponad 150-letnia tradycja, której misją jest tworzenie niezawodnych akcesoriów kuchennych. Wyroby Amefa wykonane są z gatunków stali o charakterystykach chemicznych zgodnych z PN-EN 10088-1.

Linia Aspero Professional to nowoczesny design w eleganckiej formie. Użyta do produkcji linii wysokiej jakości stal o potwierdzonym składzie chemicznym gwarantuje długie użytkowanie bez konieczności ostrzenia.

Ergonomiczne uchwyty noży idealnie układają się w dłoni, zapobiegając jej zmęczeniu podczas pracy przy jednoczesnej całkowitej kontroli ruchów. Materiał użyty w rękojeści zapobiega ślizganiu się dłoni i gwarantuje, że nóż leży pewnie nawet wtedy, kiedy dłonie są mokre lub tłuste.

Tylko teraz do 31.08.2017 kupując dowolny nóż z lini Aspero Professional drugi taki sam lub tańszy kupisz za 1 grosz! Nie zwlekaj! Taka promocja się nie zdarza!


aspero professional

Nóż Santoku 12,5 cm lub 17,5 cm

specjalnie wyprofilowane rowki zapobiegają przyklejaniu się do noża ukrojonych plasterków. Szerokie ostrze umożliwia przenoszenie na nim pokrojonych składników. Do precyzyjnego krojenia i siekania mięsa, wędlin, warzyw, owoców, ziół.

aspero professional

Nóż siekacz 15 cm, 20 cm

wszechstronny nóż do szatkowania mięsa, wędlin, warzyw, owoców,ziół oraz do rozgniatania ząbków czosnku. Rekomendowany dla kucharzy.
aspero professional

Nóż do mięsa 19,5 cm 

charakterystyczny profil ostrza umożliwia łatwe krojenie niezależnie od układu włókien w mięsie.

aspero professional

Nóż do chleba 19,5 cm

ząbkowane ostrze zapobiega ześlizgiwani się noża podczas krojenia bochenka nawet z bardzo chrupką skórką.

aspero professional

Nóż uniwersalny 12,5 cm

świetnie sprawdza się podczas krojenia warzyw, ziół. Wyjątkowo poręczny i łatwy w obsłudze, niezbędny w każdej kuchni.

aspero professional

Nóż obierak 8,75 cm

doskonały do obierania i wycinania nawet skomplikowanych dekoracji z owoców i warzyw.

Poza nożami w ofercie poza promocją dostępne również:

Uniwersalny blok do noży - wykonany z wyjątkowo trwałego drewna kauczukowca. Plastikowe pręciki utrzymują noże w bezpiecznej pozycji. Pomysłowa konstrukcja wkładu umożliwia przechowywanie noży w dowolnym ułożeniu.

Blok magnetyczny - wykonany z wyjątkowo trwałego drewna kauczukowca, blok stojący o ergonomicznym nachyleniu ułatwia szybkie i bezpieczne odłożenie noża.

Ostrzałka – wyjątkowo prosta w obsłudze i poręczna pomoc każdego kucharza

Ostrzałka diamentowa – gwarantuje niezawodnie szybki powrót noża do pracy