Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Ryby

Dla wszystkich, którzy małe rybki zmieniają w duży biznes. Od tuńczyka do przegrzebki. W MAKRO odkryjesz bogactwo podwodnego świata.

Drogi Miłośniku Jedzenia!

Ryby - naturalne zasoby
Ryba jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych potraw. Jeden człowiek spożywa średnio ok. 9 kilogramów ryby rocznie.
Ten olbrzymi apetyt nie obchodzi się bez konsekwencji wobec oceanów i istot, które je zamieszkują. Liczne zasoby rybne uznaje się dzisiaj za nadmiernie eksploatowane, a siedliska ryb za zagrożone wyginięciem. Tym bardziej ważne są podjęte przez MAKRO starania, by zapewnić dostawy nienaruszające równowagi ekologicznej. Chcemy zapewnić Państwu ryby najwyższej jakości, jednocześnie mając pewność, że oszczędzamy zasoby naturalne na ile to tylko możliwe. Do tych starań należą zoptymalizowane metody połowu oraz promowanie zrównoważonej hodowli ryb i zrównoważonego połowu w środowisku naturalnym.

By chronić naturalne zasoby tej powoli rosnącej i zagrożonej wyginięciem ryby, halibut jest coraz częściej pozyskiwany z hodowli. MAKRO pozyskuje halibuta z wybrzeży Islandii i Norwegii.

Kucharze z całego świata wzywają do podjęcia starań w celu ratowania zasobów rybnych. Sami też chcą przyczynić się do ratowania oceanów poprzez kupowanie ryb z hodowli i łowisk nienaruszających równowagi ekologicznej. My również poczuwamy się do odpowiedzialności i stosujemy się do jasno określonej polityki zakupu ryb, która gwarantuje klientom MAKRO szeroki zakres asortymentu rybnego ze zrównoważonych źródeł.
Dla wszytskich, którzy małe rybki zamieniają w duży biznes