Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Dzień Własnego Biznesu, 10 października 2017 r.

Aby podziękować i docenić właścicieli małych i średnich biznesów, którzy dzielą się pasją i sukcesami ze swoimi klientami, ustanowiony został międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu, który odbędzie się już po raz drugi 10 października 2017 roku. Poprzez to wydarzenie, MAKRO chce uczcić trud i pracę właścicieli biznesów, którzy wykonują swój zawód z zamiłowaniem, energią i poświęceniem.

 Ten dzień jest okazją dla firm, aby podziękować swoim klientom i zaprosić nowych poprzez stworzenie wyjątkowych ofert specjalnych właśnie 10 października.


Jak to działa?

Jak wziąć udział?

Jesteś właścicielem, sklepiku, firmy usługowej, restauracji lub innego punktu gastronomicznego?

Jeśli tak, zarejestruj się na stronie www.dzien-wlasnego-biznesu.pl Po zarejestrowaniu na naszej platformie, możesz tworzyć i udostępniać Twoje oferty specjalne, które będą obowiązywały w dniu 10 października. Przyłącz się do globalnej, biznesowej społeczności!

Im szybciej się zarejestrujesz tym dłużej będziesz promował swoją firmę!

Przeprowadzimy wspierającą kampanię internetową, będziemy dostarczać materiały promujące wydarzenie, zarówno w lokalu jak i w Internecie. 

Utwórz 5 Ofert Specjalnych!

Zaproponuj aż do 5ciu ofert specjalnych, które podbiją serca Twoich gości!

Możesz stworzyć okazje, które będą np. % rabatem na wybrany towar, daniem lub usługą, promocją "dwa w cenie jednego" albo nową, niższą ceną na konkretne produkty, usługi lub potrawy. Po stworzeniu specjalnych propozycji użytkownicy będą mogli trafić na Twój lokal na specjalnej mapie i zobaczyć wszystkie Twoje oferty specjalne. 


Korzystaj z Dnia Własnego Biznesu na Twoim telefonie!

Dzień Własnego Biznesu 2017 MAKRO

Załóż nawet 5 Ofert Specjalnych - sprawdź jakie to proste!

Regulamin pokaz barmański

Regulamin wiaderka do lodu