Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Bieżące promocje w MAKRO

Poza pasją kulinarną w prowadzeniu działalności gastronomicznej elementarnym aspektem jest jej opłacalność, dlatego też MAKRO przygotowało dla Ciebie, właściciela restauracji polskiej, specjalnie oferty promocyjne. Dzięki nim dokonasz ekonomicznych zakupów, które jednocześnie spełniają restrykcyjne założenia jakościowe, co jest gwarancją udanych potraw i zadowolenia Twoich gości. Korzystaj i bądź na bieżąco z cotygodniową akcją promocyjną „Super świeże w super cenie” oraz gazetką promocyjną „Makro Mail”, w której co dwa tygodnie znajdziesz szeroki wybór asortymentu MAKRO wraz z ciekawostkami i inspiracjami kulinarnymi.

Oferta specjalna

Świeża oferta

Kupuj tylko super świeże produkty, zawsze w sprawdzonych przez nas i najniższych cenach oraz najwyższej jakości. W każdy wtorek znajdziesz tutaj aktualną ofertę.

Sprawdź Super Świeże w Super Cenie »

Gazetki MAKRO

W każdym tygodniu oferujemy w sprzedaży produkty - prawdziwe Hity! - które zachęcają do zakupu zarówno wysoką jakością, jak i niską ceną! Skorzystaj z promocji i przekonaj się, że zakupy w MAKRO to czysta przyjemność i realna korzyść dla Twojego portfela!

Sprawdź najlepsze oferty tygodnia w MAKRO »