Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Kawa dla Twojego biura? Spróbuj TASSIMO!

Zrób przyjemność sobie, swoim pracownikom i klientom oferując im kawę najwyższej jakości dzięki ekspresowi na kapsułki Bosch TASSIMO Vivy. TASSIMO to doskonałe kompozycje i różnorodność smaków – począwszy od kaw ze spienionym mlekiem, poprzez szeroki wybór kaw czarnych, a nawet innych napojów. Przygotujesz je po naciśnięciu jednego przycisku. Sprawdź naszą ofertę specjalną na ten produkt i zyskaj zapas kaw dla swojego biura już dziś!

Łatwy w użyciu. Doskonały w smaku!

Ekspres Bosch TASSIMO Vivy dzięki wbudowanemu systemowi Intellibrew sam dobierze ilość wody, czas i temperaturę parzenia, potrzebne do przygotowania wybranej kawy bądź innego napoju. Za pomocą diod ekspres wskaże kiedy należy go wyczyścić i odkamienić zapewniając prostotę obsługi i najwyższą jakość każdego dnia!
Zapas kawy w prezencie
Kapsułki TASSIMO zawierają 100% naturalnej, mielonej kawy (z wyjątkiem Jacobs Cafe au Lait). Każda z nich jest hermetycznie zamknięta, co gwarantuje najwyższą jakość filiżanka po filiżance. Znajdziesz wśród nich ponad 15 różnych smaków, w tym: espresso, caffe crema, lugno, cappuccino, latte, a także gorąca czekolada.

Kup ekspres – dostaniesz bony na kawę!

Kup ekspres – dostaniesz bony na kawę!
Teraz do ekspresu Bosch TASSIMO Vivy dodajemy:
  • Bon w wysokości 130 PLN netto - na pierwszy zakup kapsułek
  • Bon w wysokości 57 PLN netto - na kolejny zakup kapsułek przy zakupie kapsułek za kwotę minimum 81 PLN netto
Oferta obowiązuje: od 01.06.2016 do 30.09.2017

Sprawdź regulamin

Jak otrzymać bon zniżkowy?

Krok 1: Dokonaj zakupu ekspresu ciśnieniowego BOSCH TASSIMO VIVY i otrzymaj bon zniżkowy

Krok 2: Zamów wybrane kapsułki TASSIMO i wykorzystaj swój bon zniżkowy

*Cena nie zawiera podatku VAT. Przykładowa cena, może różnić się od ceny w sklepie internetowym w zależności aktualnej oferty.