Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO ONLINE Sklep dla biura

MAKRO ONLINE to przyjazny sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły do kompleksowego zaopatrzenia swojego biura. Szeroki wybór produktów, hurtowe ceny i błyskawiczna dostawa zaspokoją wszystkie Twoje oczekiwania. Przekonaj się, że warto!

MAKRO ONLINE Sklep dla biura
Warunki zakupów w MAKRO Online Sklep dla biura
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa niezależnie od ilości paczek, przy zamówieniu powyżej 200 zł netto. Poniżej 200 zł netto, koszt dostawy to jedyne 16,18 zł netto.


Dostawa w 24 godziny

Dokładamy należytej staranności by zrealizować Twoje zamówienie w 24h przy zamówieniu złożonym w dniu roboczym (poza piątkiem) do godziny 16:00. Zamówienie złożone w weekend zostanie dostarczone we wtorek.


Dostawa w całej Polsce

Dostarczamy na terenie całej Polski bez względu na odległość do hali MAKRO.Faktura VAT

Do każdego zamówienia dołączamy fakturę VAT, która znajduje się w kopercie przyklejonej do kartonu. Nie wystawiamy paragonów.


Dostaw firmą kurierską

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.


Śledź przesyłkę »

Terminy dostaw

Firma kurierska realizuje dostawy od poniedziałku do piątku. Jeśli potrzebujesz dostawy w weekend skontaktuj się z nami poprzez infolinię lub e-mail.


Metody płatności w MAKRO ONLINE Sklep dla biura
Gotówka

Płatność gotówką odbywa się przy odbiorze zamówienia. Występuje ograniczenie odpowiedzialności firmy kurierskiej do 6000 zł brutto.


Karta kredytowa

Płatność kartą kredytową Visa, MasterCard. Podczas płatności blokowana jest kwota powiększona o 5%. Po wystawieniu faktury VAT pobierana jest kwota zgodna z fakturą VAT.


Płatność elektroniczna PayU

Błyskawiczna i bezpieczna forma płatności poprzez platformę PayU, która łączy Cię z wybranym bankiem.Kredyt kupiecki

Kredyt Kupiecki jest to odroczona forma płatności pozwalająca dokonywać zakupów w MAKRO na fakturę przelewową. Wymagane jest wypełnienie formularza udostępniającego Kredyt Kupiecki. Jeżeli chcesz korzystać z tej formy płatności skontaktuj się z nami poprzez infolinię lub e-mail.


Rozpocznij zakupy w MAKRO ONLINE Sklep dla biura

Załóż bezpłatne konto klienta w 3 prostych krokach i sprawdź korzyści płynące z zakupów w MAKRO ONLINE Sklep dla biura.


Odwiedź nasz sklep internetowy. Skorzystaj z szerokiego asortymentu i hurtowych cen na artykuły do Twojego biura i firmy.


Kontakt z MAKRO ONLINE Sklep dla biura
Telefon i e-mail

Skontaktuj się z nami poprzez infolinię lub e-mail jeśli chcesz:

  • Złożyć zamówienie telefonicznie lub je zmodyfikować
  • Sprawdzić status zamówienia
  • Zgłosić reklamację lub dokonać zwrotu
  • Uzyskać duplikat faktur

E-mail: biuro.online@makro.pl

Tel. I: 801 066 100

Tel. II: 62 760 85 81, 62 760 85 82

(dla telefonów komórkowych)

Czynna pon.-pt.: 9:00 - 17:00

 
Reklamacje i zwroty w MAKRO ONLINE Sklep dla biura
Odbiór dostawy

Przy odbiorze dostawy dokładnie sprawdź przesyłkę. Jeśli oryginalne opakowanie lub taśma MAKRO zostały naruszone spisz wraz z kurierem protokół szkody i zgłoś tę sytuację poprzez infolinię lub e-mail.Reklamacje

Wszelkie reklamacje należy zgłaszać poprzez infolinię lub e-mail. W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru NIP firmy, numeru zamówienia oraz nazwy produktu, którego dotyczy reklamacja.


Zwroty

Możesz dokonać zwrotu odsyłając produkt na własny koszt do magazynu Sklepu Internetowego mieszczącego się przy Alei Wojska Polskiego 7, 62-800 w Kaliszu lub dokonać zwrotu Produktu bezpośrednio do wybranej hali MAKRO.Potrzebujesz więcej informacji?