Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Magia Świąt w domu i w biurze

Jeśli chcesz powiedzieć “dziękuję” swoim współpracownikom i kontrahentom potraktuj ich serdecznie, dokładnie tak, jak traktujesz najbliższych członków rodziny i obdaruj świątecznymi prezentami. Spraw, aby poczuli się absolutnie wyjątkowi.


Magia świąt, w domu... i w biurze!

Święta Bożego Narodzenia to radosny okres, którego wszyscy wypatrujemy, z niecierpliwością odliczając kolejne dni na kalendarzu. Nie możemy doczekać się wigilijnej kolacji, ponieważ dla zapracowanych ludzi – takich jak my – jest to jedna z nielicznych okazji w roku, aby zgromadzić całą rodzinę przy jednym stole, aby dzielić szczęście z najbliższymi! Jest coś wyjątkowego w tym oczekiwaniu, swoista iskra, która doładowuje nas pozytywną energią i sprawia, że nawet szary dzień staje się zupełnie wyjątkowy, którym chcemy się cieszyć jak dziecko i niemal zachłysnąć optymizmem. Warto postarać się wprowadzić magię świąt także do biura, ponieważ nic lepiej nie podnosi morale zespołu, jak poczucie przynależności i bycia docenianym przez ludzi, których się z wzajemnością lubi i szanuje. Jako menedżer, masz wyjątkową okazję zacieśnić więzi z swoim zespołem, a także z kontrahentami – wykorzystaj ją!

Jeśli chcesz powiedzieć „dziękuję” swoim współpracownikom i kontrahentom – potraktuj ich serdecznie, dokładnie tak, jak traktujesz najbliższych członków rodziny i obdaruj świątecznymi prezentami. Spraw aby poczuli się absolutnie wyjątkowi.


Premia działa... hmm czy aby na pewno?

Zanim pomyślimy kogo i czym obdarować, warto na początek raz na zawsze rozprawić się z mitem, który mimo znacznego postępu w praktykach biznesowych – który niewątpliwie nastąpił w ostatnich kilkunastu latach – nadal zdaje się być mocno zakorzeniony w polskiej kadrze menedżerskiej. Mowa oczywiście o motywowaniu finansowym, które jest powszechnie stosowane jako jedyna metoda premiowania, a tymczasem powinno stanowić jedynie podstawowe narzędzie, które uzupełnią inne działania.

Dobre zarobki i atrakcyjny system premiowania są oczywiście potrzebne, ponieważ pozwalają zapewnić podstawowe potrzeby pracownika, takie jak bezpieczeństwo finansowe. Warto jednak mieć na uwadze, że ich skuteczność, jako instrumentu motywacyjnego, z czasem słabnie. Pracownicy szybko przyzwyczajają się do swoich zarobków i z czasem wysokość przelewu, jaki widzą rachunku bankowym, przestaje na nich najzwyczajniej robić pozytywne wrażenie. Coraz większego znaczenia nabiera natomiast możliwość pracy w zespole, w którym mają prawdziwych przyjaciół (z którymi często łączy ich nie tylko praca), a także perspektywy samorozwoju i fakt bycia docenianym przez przełożonych. Często szczere „dziękuję”, wypowiedziane przez szefa ma dużo większą moc niż kolejny bonus do wypłaty, a Święta to taki okres, w którym Twoje „dziękuje” może zostać usłyszane bardzo wyraźnie.

Prezent prezentowi nierówny

Wybierając prezent, warto zastanowić się co sprawi obdarowanej osobie najwięcej radości. Każdy z nas jest inny i lubi inne rzeczy. Jedna osoba uwielbia kawę, więc wysokogatunkowa arabica będzie strzałem w dziesiątkę, a ktoś inny marzy o dalekiej podróży, więc wino z odległej Patagonii wywoła szczery uśmiech na twarzy. Przykłady można mnożyć w dziesiątkach, ale zasada jest prosta – prezent musi być trafiony!

Kogo obdarować?

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o pracownikach i ich rodzinach, ponieważ to oni każdego dnia wraz z Tobą stają ramię w ramię i dbają o to aby firma nie tylko realizowała bieżące cele biznesowe, ale także dokładają starań, aby z roku na rok pięła się w górę wśród licznej na rynku konkurencji. Dobrym pomysłem będzie wręczenie paczek dedykowanych stricte pracownikom, a także osobnych dla ich dzieci, które jak doskonale wiesz... z niewypowiedzianą radością przyjmą każdą ilość słodkości!


Jeśli przyjęte przez Twoje przedsiębiorstwo praktyki biznesowe tego nie zabraniają, wskazanym gestem jest także obdarowanie swoich najcenniejszych kontrahentów. Mowa tu oczywiście zarówno o kluczowych Klientach jak i partnerach biznesowych, bez których świadczenie usług, czy też produkcja towarów byłaby dla Ciebie niemożliwa. W takich przypadkach najlepiej postawić na prezenty uniwersalne, ponieważ dzięki temu łatwiej trafić w gusta osoby, którą niekoniecznie uda się nam dobrze poznać na stopie pozazawodowej.

„Zatrudniam wielu pracowników i przygotowanie tylu paczek zajmie mi dosłownie wieki”
– jeśli taka myśl przewija się w Twojej głowie, mamy rozwiązanie!

Przygotowanie kilku indywidualnych paczek jest relatywnie łatwe, nie zajmie zbyt dużo Twojego cennego czasu. Co jednak, jeśli paczek trzeba przygotować kilkanaście, kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset?

Albo co jeśli każda ma mieć inną zawartość? To proste, rynek nie znosi próżni, możesz więc liczyć na profesjonalne i kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Partnerem, któremu możesz w pełni zaufać, jest MAKRO Cash & Carry.

Przyjrzyjmy się bliżej, dlaczego warto skorzystać właśnie z oferty MAKRO?


Oferta Świąteczna 2015

Szerka oferta
Szeroka, jeśli nie najszersza oferta na rynku!

Kompleksowe wsparcie
Kompleksowe wsparcie dedykowanego konsultanta

Możliwość tworzenia własnych zestawów
Możliwość tworzenia własnych zestawów

Zakupy tradycyje albo przez internet
Zakupy tradycyjne albo przez internet – które wolisz bardziej?

Decyzja należy do Ciebie, zrób zakupy tak jak lubisz!

Oferta stacjonarna: https://makro.pl/uslugi/kosze-podarunkowe

Oferta online: https://www.makro.pl/biuro-online/paczkiKalendarze 2016

Awans, realizacja zawodowych pasji, możliwość rozwoju, a także atrakcyjne zarobki są celem każdego z nas. Na sukces w pracy wpływa wiele czynników, takich jak umiejętności, doświadczenie,  a także wiara w siebie i swoje możliwości połączone z samozaparciem i zaangażowaniem. W prawdzie nie pomożemy Ci rozwinąć się w powyższym zakresie, możesz jednak na nas liczyć w innej, równie ważnej kwestii – zadbajmy o organizację Twojego czasu pracy!

Proponujemy szeroki wybór kalendarzy, dzięki którym perfekcyjnie zaplanujesz każdy dzień, nie zapomnisz o spotkaniu czy  o umówionej rozmowie telefonicznej z klientem. Dzięki kalendarzom będziesz pracować wydajnie i koncentrować się na bieżących zadaniach, co przełoży się na lepsze wyniki. Co więcej, dzięki kalendarzowi nie zapomnisz o tym, z czym wiążą się najcięższe konsekwencje… o rocznicy ślubu :-)

W ofercie posiadamy kalendarze dzienne książkowe (zarówno w oprawie skóropodobnej, jak i laminowane), kalendarze biurkowe oraz ścienne. Produkty są zróżnicowane zarówno pod kątem jakości wykonania, kolorystyki  i formatu.


Kalendarze 2016

Oferta kalendarzy w MAKRO

Nowe kalendarze na 2017 dostępne we wrześniu 2016

Świąteczne słodycze w biurze!

Idą święta! Pora na małe co nieco! Bądźmy szczerzy, ciężko pracowaliśmy cały rok i w 100% zasłużyliśmy co najmniej na czekoladowego Mikołaja. Radość świąteczna będzie jednak znacznie większa kiedy podzielimy się słodyczami ze współpracownikami, do czego najlepiej nadają się czekoladki, Ptasie Mleczko, oraz wszelkiego rodzaju ciastka, cukierki i czekolady.

Łakocie mogą z powodzeniem stanowić także element wystroju biura i razem z choinką oraz ozdobami budować magiczny klimat. Wystarczy, że uzupełnisz catering serwowany podczas spotkań biznesowych o rozpływające się w ustach świąteczne słodkości a nawet z pozoru ciężkie negocjacje upłynął w miłej i przychylnej atmosferze. Dobrym pomysłem jest także postawienie misy słodyczy na ladzie recepcyjnej i częstowanie nimi wszystkich gości odwiedzających Twoją firmę.

Wśród bogatego asortymentu, który oferujemy w naszym sklepie internetowym MAKRO ONLINE, znajdziesz produkty typowo świąteczne, które doskonale sprawdzą się w tym wyjątkowym czasie. Proponujemy czekoladki takich marek jak Merci, Ferrero Rocher, czekolady Terravita, E. Wedel, Pierniki Królewskie Krakuski, Ptasie Mleczko, a także różne rodzaje Mikołaje z czekolady - np. Lindt.


Świąteczne słodycze w biurze

Świąteczne słodycze w MAKRO

Nowa oferta śiątecznych słodyczy dostępna od października