Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Sklep internetowy MAKRO ONLINE Sklep dla biura – katalog produktów dla Twojego biura

Katalog produktów 2017/2018

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym MAKRO ONLINE Sklep dla biura?


Prowadzisz jednoosobową działalność, rodzinną firmę, małe przedsiębiorstwo, rozkręcasz startup czy też jesteś office managerem – organizujesz spotkania biznesowe, konferencje i odpowiadasz za zaopatrzenie i wyposażenia biura swojego pracodawcy?
W sklepie internetowym MAKRO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zorganizować pracę biura. Nasz asortyment to ponad 5000 produktów - od mebli biurowych poprzez segregatory i akcesoria do archiwizacji dokumentów, artykuły piśmiennicze, papiernicze, akcesoria konferencyjne, artykuły spożywcze do biura po chemię profesjonalną, kosmetyki, artykuły BHP oraz produkty sezonowe dla biura.

Pobierz nowy katalog

Co jeszcze zyskasz na zakupach w sklepie internetowym MAKRO? 

Co jeszcze zyskasz na zakupach w sklepie internetowym MAKRO?

Artykuły biurowe w ofercie online

Sklep Internetowy MAKRO posiada najszerszy asortyment na rynku. W ofercie znajdziesz akcesoria biurowe, artykuły piśmiennicze, teczki, segregatory do sortowania i archiwizowania dokumentów firmowych, kontenery i organizery oraz szeroki wybór artykułów papierniczych – papiery kserograficzne, papiery komputerowe, kancelaryjne i wizytówkowe, rolki kasowe, bruliony, etykiety, druki akcydensowe oraz akcesoria do przesyłek. Najważniejsze jest jednak to, że wszystkie zakupy w naszym sklepie możesz zrobić online, korzystając z wygodnej płatności kartą płatniczą lub za pomocą systemu PayU. Możesz też skorzystać z kredytu kupieckiego, czyli odroczonego terminu płatności. Zamówiony towar dostarczymy do Twojego biura w ciągu 24h na terenie całej Polski.

Zakupy spożywcze w sklepie online z dostawą do Twojego biura

Jesteś odpowiedzialny za zaopatrzenie firmowej kuchni, wyposażenie szafek konferencyjnych w niezbędne produkty gastronomiczne, czy po prostu preferujesz kompleksowe podejście do zakupów do Twojego biura? Obok szerokiego asortymentu artykułów biurowych i papierniczych, w najnowszym katalogu znajdziesz takie produkty jak herbata, kawa, ciastka, napoje i soki, woda mineralna, różnego rodzaju przekąski i dania gotowe. Wszystkie zakupy zrobisz online, zapłacisz tak, jak Ci wygodnie, a my dostarczymy je do Twojego biura w ciągu 24h.

Oferta produktów higienicznych i kosmetycznych - wyposażenie łazienki biurowej i nie tylko

Łazienka biurowa to zarówno przestrzeń wspólna, jak i bardzo intymna. Zadbaj o to, aby każdy pracownik poczuł się w niej swobodnie, komfortowo, jak w domu. Wyposażenie łazienki biurowej w niezbędne produkty kosmetyczne i higieniczne podnosi standard pracy a pracownicy czują, że pracodawca o nich dba. Pięknie pachnące mydła, nawilżane chusteczki czy produkty do pielęgnacji dłoni oraz podstawowe artykuły higieniczne zrobią też duże wrażenie na gościach i kontrahentach. Rozszerz swój koszyk zakupów w sklepie internetowym MAKRO i zatroszcz się nie tylko o papier w drukarce.

Oferta produktów chemii gospodarczej dla biura

Porządek w biurze to oznaka profesjonalizmu, pachnąca i wizualna wizytówka firmy, większe zaufanie w oczach klientów. To również wyraz dbałości o komfort pracowników biura i firmy. Dlatego oferta sklepu internetowego MAKRO jest wzbogacona o środki czystości do toalet i kuchni biurowych, środki piorące, uniwersalne do różnego rodzaju powierzchni oraz rękawice, szczotki, ścierki, mopy, wiadra i zmywaki. Koniecznie dopisz te produkty do swojej listy zakupów w naszym sklepie internetowym.

Oferta artykułów BHP dla biura

W naszym sklepie internetowym nie brakuje asortymentu związanego z bezpieczeństwem i higieną pracy. W katalogu produktów BHP dla biura znajdują się gaśnice, apteczki pierwszej pomocy, różnego rodzaju taśmy, kamizelki odblaskowe, rękawice ochronne oraz akcesoria samochodowe

*dokładamy należytej staranności, aby zrealizować zamówienie w następnym dniu roboczym (przy zamówieniach składanych do godziny 16)
** poniżej 200 zł netto doliczony koszt transportu 16,18 zł netto (19,90 brutto)


Załóż konto i rób zakupy online