Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Sklep internetowy MAKRO ONLINE Sklep dla biura – katalog produktów dla Twojego biura

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym MAKRO ONLINE Sklep dla biura?


Prowadzisz jednoosobową działalność, rodzinną firmę, małe przedsiębiorstwo, rozkręcasz startup czy też jesteś office managerem – organizujesz spotkania biznesowe, konferencje i odpowiadasz za zaopatrzenie i wyposażenia biura swojego pracodawcy?
W sklepie internetowym MAKRO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zorganizować pracę biura. Nasz asortyment to ponad 5000 produktów - od mebli biurowych poprzez segregatory i akcesoria do archiwizacji dokumentów, artykuły piśmiennicze, papiernicze, akcesoria konferencyjne, artykuły spożywcze do biura po chemię profesjonalną, kosmetyki, artykuły BHP oraz produkty sezonowe dla biura.

Co jeszcze zyskasz na zakupach w sklepie internetowym MAKRO? 

Co jeszcze zyskasz na zakupach w sklepie internetowym MAKRO?

Artykuły biurowe w ofercie online

Sklep Internetowy MAKRO posiada najszerszy asortyment na rynku. W ofercie znajdziesz akcesoria biurowe, artykuły piśmiennicze, teczki, segregatory do sortowania i archiwizowania dokumentów firmowych, kontenery i organizery oraz szeroki wybór artykułów papierniczych – papiery kserograficzne, papiery komputerowe, kancelaryjne i wizytówkowe, rolki kasowe, bruliony, etykiety, druki akcydensowe oraz akcesoria do przesyłek. Najważniejsze jest jednak to, że wszystkie zakupy w naszym sklepie możesz zrobić online, korzystając z wygodnej płatności kartą płatniczą lub za pomocą systemu PayU. Możesz też skorzystać z kredytu kupieckiego, czyli odroczonego terminu płatności. Zamówiony towar dostarczymy do Twojego biura w ciągu 24h na terenie całej Polski.

Zakupy spożywcze w sklepie online z dostawą do Twojego biura

Jesteś odpowiedzialny za zaopatrzenie firmowej kuchni, wyposażenie szafek konferencyjnych w niezbędne produkty gastronomiczne, czy po prostu preferujesz kompleksowe podejście do zakupów do Twojego biura? Obok szerokiego asortymentu artykułów biurowych i papierniczych, w najnowszym katalogu znajdziesz takie produkty jak herbata, kawa, ciastka, napoje i soki, woda mineralna, różnego rodzaju przekąski i dania gotowe. Wszystkie zakupy zrobisz online, zapłacisz tak, jak Ci wygodnie, a my dostarczymy je do Twojego biura w ciągu 24h.

Oferta produktów higienicznych i kosmetycznych - wyposażenie łazienki biurowej i nie tylko

Łazienka biurowa to zarówno przestrzeń wspólna, jak i bardzo intymna. Zadbaj o to, aby każdy pracownik poczuł się w niej swobodnie, komfortowo, jak w domu. Wyposażenie łazienki biurowej w niezbędne produkty kosmetyczne i higieniczne podnosi standard pracy a pracownicy czują, że pracodawca o nich dba. Pięknie pachnące mydła, nawilżane chusteczki czy produkty do pielęgnacji dłoni oraz podstawowe artykuły higieniczne zrobią też duże wrażenie na gościach i kontrahentach. Rozszerz swój koszyk zakupów w sklepie internetowym MAKRO i zatroszcz się nie tylko o papier w drukarce.

Oferta produktów chemii gospodarczej dla biura

Porządek w biurze to oznaka profesjonalizmu, pachnąca i wizualna wizytówka firmy, większe zaufanie w oczach klientów. To również wyraz dbałości o komfort pracowników biura i firmy. Dlatego oferta sklepu internetowego MAKRO jest wzbogacona o środki czystości do toalet i kuchni biurowych, środki piorące, uniwersalne do różnego rodzaju powierzchni oraz rękawice, szczotki, ścierki, mopy, wiadra i zmywaki. Koniecznie dopisz te produkty do swojej listy zakupów w naszym sklepie internetowym.

Oferta artykułów BHP dla biura

W naszym sklepie internetowym nie brakuje asortymentu związanego z bezpieczeństwem i higieną pracy. W katalogu produktów BHP dla biura znajdują się gaśnice, apteczki pierwszej pomocy, różnego rodzaju taśmy, kamizelki odblaskowe, rękawice ochronne oraz akcesoria samochodowe

*dokładamy należytej staranności, aby zrealizować zamówienie w następnym dniu roboczym (przy zamówieniach składanych do godziny 16)
** poniżej 200 zł netto doliczony koszt transportu 16,18 zł netto (19,90 brutto)